Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 520 000 zł
  • 66,07 m²
  • 7 870,44 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Makler

Skontaktuj się

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

520 000 zł

66,07 m²

7 870,44 zł/m²

Mieszkanie Bydgoszcz

Zaktualizowane: 4 maja 2026

520 000 zł 66,07 m² 7 870,44 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 520 000 zł (7 870,44 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 66,07 m², położone na 3. piętrze w bloku. Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) zapewnia naturalne światło przez cały dzień oraz komfort użytkowania.

Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową oraz osobnego WC. W pokojach znajdują się panele, natomiast w kuchni, korytarzu i łazience położono płytki. W przedpokoju funkcjonalna szafa. (...)

Agent

Elżbieta Makler

884 004...

884 004 307

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Makler

884 004...

884 004 307

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości