Mieszkanie Bydgoszcz
Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 380 050 zł
- 58 m²
- 6 552,59 zł/m²
Mateusz Kaczmare...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 8 maja 2026
380 050 zł 58 m² 6 552,59 zł/m²
4/4
2
1990
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1990Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 380 050 zł (6 552,59 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 58 m² (53,70 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 5 m²
- Czynsz: 600 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Makler Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: MAK-MS-30174
Lokalizacja
- Adres: Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m² , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części bydgoskiego Fordonu .
Lokal znajduje się na 4. piętrze niskiego bloku z 1999 roku . Do mieszkania przynależy również piwnica ok. 5 m² , dzięki czemu łączna powierzchnia użytkowa z pomieszczeniem dodatkowym wynosi ok. 58 m² . (...)
574 317...
574 317 172