Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Ujejskiego, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 629 000 zł
  • 72 m²
  • 8 736,11 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Andruszcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Ujejskiego, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

629 000 zł

72 m²

8 736,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Zaktualizowane: 9 maja 2026

629 000 zł 72 m² 8 736,11 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 629 000 zł (8 736,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 72 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Media: Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Blisko Nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BLIS-MS-57

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Czteropokojowe mieszkanie na Pierwszym Piętrze

Dziś prezentuje państwu do zakupu rewelacyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Glinki przy Ul Ujejskiego 29

Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa się z czterech oddzielnych pokoi, w tym jednego z dużym balkonem, osobnej kuchni, oraz łazienki z wc.

Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą, przed blokiem miejsca parkingowe wyłącznie dla mieszkańców, wjazd przez szlaban, kilka lat temu (...)

Agent

Maciej Andruszczenko

577 459...

577 459 547

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Andruszczenko

577 459...

577 459 547

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.