Mieszkanie Bydgoszcz
Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 275 830 zł
- 34,70 m²
- 7 948,99 zł/m²
Andrzej Szymańsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 11 maja 2026
275 830 zł 34,70 m² 7 948,99 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
3
2
-
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 275 830 zł (7 948,99 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 34,70 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3, jednopoziomowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Ojczenasz, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: OJN-MS-125356
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej.
Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy.
Stan techniczny: wymienione instalacje i okna.
2 pokojowe na trzecim piętrze.
Powierzchnia: 34,7 m².
Dodatkowo: piwnica w cenie mieszkania.
Planowane oddanie: 3 kwartał 2026
Nowoczesna inwestycja. (...)
510 058...
510 058 522
510 058 522