Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 234 950 zł
  • 20,20 m²
  • 11 631,19 zł/m²

Zdjęcie

Marta Kwiatkowsk...

Skontaktuj się

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

234 950 zł

20,20 m²

11 631,19 zł/m²

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Zaktualizowane: 11 maja 2026

234 950 zł 20,20 m² 11 631,19 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 20,20 m², 1 pokój; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie, z wyraźnymi akcentami industrialnymi, które nadają mu charakteru.

Strefa dzienna obejmuje przestronny pokój z wygodną sofą narożną, stolikiem oraz licznymi miejscami do przechowywania. (...)

Agent

Marta Kwiatkowska

530 040...

530 040 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 040...

530 040 360

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość