Mieszkanie Bydgoszcz
Szwederowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 470 000 zł
- 51,55 m²
- 9 117,36 zł/m²
Iwona Fryszkowsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Szwederowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 14 maja 2026
470 000 zł 51,55 m² 9 117,36 zł/m²
parter/1
2
2003
przynależne na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2003Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 470 000 zł (9 117,36 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 51,55 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2003
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Czynsz: 680 zł
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PRESTIGE Nieruchomości Iwona Fryszkowska, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 414067
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szwederowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Opiekun oferty: Iwona Fryszkowska, tel.
PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!
Szanowni Państwo!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo przytulnego mieszkania o powierzchni 51,55 m², położonego na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego bloku z 2003 roku,usytuowanego na cenionym osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. (...)