Mieszkanie Bydgoszcz

Szybowników, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 2 000 zł
  • 48,10 m²
  • 41,58 zł/m²

Zdjęcie

Marta Kwiatkowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie Bydgoszcz

Szybowników, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

2 000 zł

48,10 m²

41,58 zł/m²

Mieszkanie Bydgoszcz

Zaktualizowane: 6 maja 2026

2 000 zł 48,10 m² 41,58 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 48,10 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na cenionym Osiedlu Szybowników w bydgoskim Fordonie.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w klimatyzację, gotowe do zamieszkania od 1 czerwca .

Układ pomieszczeń:

salon - ok. 22 m²
pokój - ok. (...)

Agent

Marta Kwiatkowska

530 040...

530 040 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 040...

530 040 360

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.