Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 2 000 zł
  • 58,09 m²
  • 34,43 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Strasz...

Skontaktuj się

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 000 zł

58,09 m²

34,43 zł/m²

Mieszkanie Bydgoszcz

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 000 zł 58,09 m² 34,43 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
11/11
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

11/11

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 58,09 m² (57 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 11/11, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bartodzieje, Bydgoszcz .

Biuro Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach - w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej części miasta. Lokal o powierzchni 58,09m² znajduje się na 11 piętrze zadbanego bloku i stanowi idealną propozycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Agnieszka Straszewska

506 040...

506 040 929

506 040 929

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Straszewska