Mieszkanie Bydgoszcz

Stary Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 447 420 zł
  • 38,86 m²
  • 11 513,64 zł/m²

Zdjęcie

Andżelika Czerwi...

Skontaktuj się

Mieszkanie Bydgoszcz

Stary Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

447 420 zł

38,86 m²

11 513,64 zł/m²

Mieszkanie Bydgoszcz

Zaktualizowane: 4 maja 2026

447 420 zł 38,86 m² 11 513,64 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 447 420 zł (11 513,64 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Bydgoszczy)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38,86 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Metro Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MET-MS-119130

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie nr 9

Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie
łazienka - kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie
stolarka drzwiowa wewnętrzna

Mieszkanie w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym sercu Starego Forodnu nad Wisłą. W inwestycji zrealizowno 16 lokali mieszkalnych, lokal usługowy na parterze od ul. Bydgoskiej oraz kilka indywidualnych garaży. Każdy lokal posiada balkon. (...)

Agent

Andżelika Czerwińska-Wrótna

519 055...

519 055 915

52 322 32 29

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.