Mieszkanie Bydgoszcz
Stary Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 398 900 zł
- 38,77 m²
- 10 288,88 zł/m²
Karolina Minicho...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Stary Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 4 maja 2026
398 900 zł 38,77 m² 10 288,88 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/3
2
2024
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 398 900 zł (10 288,88 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Bydgoszczy)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 38,77 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, narożne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,45 m²)
- Media: ogrzewanie: gazowe, piec
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Sfera Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: SFE-MS-10374
Lokalizacja
- Adres: Stary Fordon, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: rzeka
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka wspinaczkowa dla dzieci i oczywiście piękne tereny spacerowe.
W kameralnej inwestycji zaprojektowano 16 mieszkań o pow. od 29,9 m2 do 57,91 m2, sześć indywidualnych garaży oraz lokal użytkowy na parterze.
Na uwagę zasługuje widok z okien - skierowany ku nadbrzeżu. (...)
605 060...
605 060 923