Mieszkanie, ul. Siedlecka

Siedlecka, Czyżkówko, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 449 320 zł
  • 37,60 m²
  • 11 950 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Korzeni...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Siedlecka, Czyżkówko, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

449 320 zł

37,60 m²

11 950 zł/m²

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

449 320 zł 37,60 m² 11 950 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 449 320 zł (11 950 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Bydgoszczy)
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 37,60 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12583/14150/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Siedlecka 49 to nie jest kolejny blok, jakich pełno w Bydgoszczy.

To architektura, która broni się sama szkło, prosta forma i technologia, która faktycznie ułatwia życie. Mieszkanie A.02 na parterze to idealna opcja, jeśli szukasz bazy wypadowej, która oferuje coś więcej niż cztery ściany.

Masz tu prawie 37-metrowy ogródek z automatycznym nawadnianiem Ty odpoczywasz, a trawa dba o siebie sama.
W środku nie ma miejsca na przypadek. (...)

Agent

Patrycja Korzeniewska

577 707...

577 707 061

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

577 707...

577 707 061

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość