Mieszkanie Bydgoszcz
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 605 000 zł
- 74 m²
- 8 175,68 zł/m²
Bogna Podstawska...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 8 maja 2026
605 000 zł 74 m² 8 175,68 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/3
3
1925
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1925Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 605 000 zł (8 175,68 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 74 m² (68,40 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1925
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 700 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, piec
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Makler Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: MAK-MS-30177
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Centrum, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
TYLKO U NAS!
Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m² (pow. użytkowa 68,45 m²), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. To idealna propozycja dla osób ceniących styl, komfort i bliskość miejskiego życia.
Opis nieruchomości
Mieszkanie przeszło gruntowny remont z dbałością o każdy detal - wykończone w nowoczesnym, eleganckim stylu, przy użyciu materiałów wysokiej jakości. (...)