Apartament, ul. Żmudzka

Żmudzka, Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 1 650 zł
  • 38,50 m²
  • 42,86 zł/m²

Zdjęcie

Adam Harry

Skontaktuj się

Apartament, ul. Żmudzka

Żmudzka, Bartodzieje, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 650 zł

38,50 m²

42,86 zł/m²

Apartament, ul. Żmudzka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 650 zł 38,50 m² 42,86 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 650 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 38,50 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²)
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: HARRY, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 74/HRY/MW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia obszerna kawalerka (38,5 m2) zlokalizowana na bydgoskich Bartodziejach.
Mieszkanie wchodzi w skład zamkniętego osiedla na ulicy Żmudzkiej 10.
Blok zbudowany w 2010 roku. Lokal usytuowany na 3 piętrze budynku.
W skład lokalu wchodzą:
- obszerny salon z aneksem kuchennym, z którego wychodzi się na ogromny taras z widokiem na podwórko i przypisane do mieszkania miejsce parkingowe,
- łazienki z wanną,
Mieszkanie całkowicie umeblowane. (...)

Agent

Adam Harry

501 485...

501 485 747

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.