Mieszkanie Bydgoszcz
Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 624 000 zł
- 71 m²
- 8 788,73 zł/m²
Alicja Niedziele...
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 21 maja 2026
624 000 zł 71 m² 8 788,73 zł/m²
4/4
2
2005
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2005Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 624 000 zł (8 788,73 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 71 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2005
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Dobre Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 75285
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, kino, restauracja, kawiarnia, pub, siłownia, basen, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, targ, bankomat, kościół, poczta, bank, park
Opis nieruchomości
Dobre Nieruchomości prezentują przestronne , 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie położone w samym sercu Bydgoszczy.
Mieszkanie o powierzchni 70,99 m², znajdujące się w bloku z 2005 roku.