Mieszkanie

Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 509 000 zł
  • 53 m²
  • 9 603,77 zł/m²

Zdjęcie

Sara Górniak-Gwi...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

509 000 zł

53 m²

9 603,77 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 23 maja 2026

509 000 zł 53 m² 9 603,77 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżu
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking strzeżony w pobliżu

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 509 000 zł (9 603,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 53 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (6 m², zabudowana), piwnica
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dobre Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 75317

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta tylko u nas!

Komfortowe, 3-pokojowe, wyposażone mieszkanie z loggią, na terenie zamkniętym na Kapuściskach.

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż gruntownie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, w układzie szczecińskim znajdujące się na Kapuściskach ul. BBON

Mieszkanie o wysokim standardzie jasne, dwustronne, rozkładowe. W skład mieszkania wchodzi:
- duży pokój o pow. (...)

Agent

Sara Górniak-Gwincińska

726 235...

726 235 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

726 235...

726 235 135

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.