Apartament, ul. Frydrychowicza

Frydrychowicza, Eskulapa, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 540 000 zł
  • 40,17 m²
  • 13 442,87 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Pruss

Skontaktuj się

Apartament, ul. Frydrychowicza

Frydrychowicza, Eskulapa, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

540 000 zł

40,17 m²

13 442,87 zł/m²

Apartament, ul. Frydrychowicza

Zaktualizowane: 7 maja 2026

540 000 zł 40,17 m² 13 442,87 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 540 000 zł (13 442,87 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 40,17 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!
2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM FORDONIE - OS. ESKULAPA

ATUTY:
- Gotowe do wprowadzenia!
- Kameralne osiedle w nowym budownictwie!
- Komórka lokatorska w cenie!
- Cicha i spokojna okolica!
- Klimatyzacja!

CHARAKTERYSTYKA:

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,17m2 położone w Fordonie na os. Eskulapa przy ul. (...)

Agent

Patrycja Pruss

58 500 01...

58 500 01 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patrycja Pruss

58 500 01...

58 500 01 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość