Mieszkanie, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 520 000 zł
- 66 m²
- 7 878,79 zł/m²
Marcin Kabuła
Skontaktuj się
Mieszkanie, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Zaktualizowane: 7 maja 2026
520 000 zł 66 m² 7 878,79 zł/m²
3/3
3
1970
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 520 000 zł (7 878,79 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 66 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 650 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Kabuła&Syn Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 180/16854/OMS
Lokalizacja
- Adres: Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- W pobliżu: restauracja, basen, centrum handlowe, bank
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku w samym sercu osiedla Kapuściska. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających komfortowej przestrzeni w świetnej lokalizacji. (...)