dowolna

Nowe mieszkania Bydgoszcz

635 ogłoszeń

635 ogłoszeń

469 322 zł47,89 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,89 m2, położonego na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

388 500 zł30,23 m² 12 851,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 30,23 m2 - idealny produkt inwestycyjny -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

624 102 zł72,57 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

664 956 zł70,74 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

556 888 zł48,32 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z technologią Smart Home - blisko centrum i rzeki! atuty: nowoczesna inwestycja z technologią Smart Home i aplikacją mobilną ogrzewanie miejskie oraz wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

367 655 zł31,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Inwestycja, w której położona jest oferowana nieruchomość, jest zakończona i oddana do użytku! Po zakupie można się wprowadzać! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

842 160 zł76,56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

377 925 zł27,14 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomości Przedstawiam nowoczesną inwestycję mieszkaniową w sercu Bydgoszczy, położoną zaledwie kwadrans spacerem od Starego Rynku. Kameralny, 6-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

401 212 zł40,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj Industrię unikalne osiedle na bydgoskim Bocianowie, które redefiniuje pojęcie miejskiego stylu życia. To miejsce dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłego mieszkania. Industrialna.

Szczegóły ogłoszenia

476 055 zł44,70 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie jest wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Już w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3m2 w nowej inwestycji na bydgoskim Okolu! Termin oddania do użytku - I kwartał 2026 r. W budowie kameralny 32 mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

415 883 zł39,05 m² 10 650,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,05 m2 położone na trzecim piętrze w nowym bloku mieszkalnym w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ, na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

450 604 zł45,95 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Bydgoszcz Fordon- gotowe!

Szczegóły ogłoszenia

675 906 zł59,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,29m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 5. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

398 530 zł36,23 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

360 568 zł34,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

437 784 zł37,74 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

442 233 zł44,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

510 899 zł52,68 m² 9 698,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. zakończenie III kwartał 2026 Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która.

Szczegóły ogłoszenia

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

905 855 zł78,77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,93 m² 11 036 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

398 106 zł39,03 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

442 002 zł39,82 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie dworcowa28 .pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania C24 (p.u. 39,82 m2), położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 197 000 zł110,96 m² 19 799,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Port 15 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w prestiżowej lokalizacji nad Brdą, w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja łączy elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

474 400 zł47,44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

590 436 zł59,64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

399 056 zł35,63 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

344 955 zł29,04 m² 11 878,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

474 400 zł47,44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie tylko dobrze wygląda na papierze, ale przede wszystkim jest genialnie rozplanowane? Mam dla Ciebie absolutny hit na bydgoskim Osiedlu Filmowym! 3 pokoje na ul. Filmowej to.

Szczegóły ogłoszenia

362 985 zł34,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania nad Brdą | Kameralne osiedle | Wysoki standard i zieleń oraz podatku pcc housing market zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 13 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

555 427 zł41,21 m² 13 477,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,21m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim śródmieściu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

402 153 zł36,23 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

681 408 zł58,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

512 490 zł46,59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe (46,46m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (24,66m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 197 800 zł111 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł61,84 m² 10 996,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

282 900 zł26,84 m² 10 540,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2