dowolna

Nowe mieszkania Bydgoszcz

635 ogłoszeń

635 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

557 370 zł56,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,3 m2 położone na pierwszym piętrze w nowym bloku mieszkalnym w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ, na który składa.

Szczegóły ogłoszenia

378 689 zł36,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

958 800 zł51 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

744 027 zł60,49 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek B Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, sprawa jest prosta: albo kupujesz kolejne nudne pudełko w bloku, albo bierzesz to. Lokal M02 na Grunwaldzkiej to nie jest oferta dla fanów firanek w oknach. Dlaczego? Bo tutaj życie.

Szczegóły ogłoszenia

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 45,98 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

651 200 zł59,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

869 333 zł96,70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie:.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł39,20 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

553 168 zł61,47 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

475 300 zł48,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 047 980 zł85,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

524 502 zł52,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

595 386 zł64,02 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

643 900 zł54,80 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 904 zł36,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Filmowe w sąsiedztwie rzeki Brdy. Ta mieszkanie to połączenie dobrej lokalizacji, nowoczesnej architektury i wysokiego standardu osiedla. Brak podatku pcc oraz prowizji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

501 930 zł45,63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Fordonie nad Wisłą! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze ,deweloperskie w Fordonie. Opisana inwestycja mieszkaniowa w Starym Fordonie,.

Szczegóły ogłoszenia

772 700 zł77,27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

630 656 zł60,64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 796 zł38,92 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

701 960 zł64,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 z dużym ogródkiem 72,8 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie jednopokojowe (27,04m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Hetmańska nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc Hetmańska to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w samym sercu Bydgoszczy, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

685 937 zł62,93 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania deweloperskie na sprzedaż, bydgoszcz osiedle Wyżyny Projekt mieszkaniowy w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy. Dwupiętrowy budynek składa się z tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 171 671 zł73,69 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł43,30 m² 9 214,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

287 000 zł26 m² 11 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

606 732 zł48,93 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! 48,93m2- 3 pokoje! osiedle W centrum! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! zapraszam do kontaktu po szczegóły związane Z aktualnymi rabatami! atuty: - technologia Home.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł17,04 m² 8 744,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji! Prezentuję atrakcyjny lokal mieszkalny idealny jako inwestycja pod wynajem lub na potrzeby działalności usługowej - np. gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

508 725 zł48,45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Garbary - nowoczesne mieszkanie W kamienicy! atuty: - kameralna inwestycja - tylko 6 mieszkań w budynku! - miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! - wysokie pomieszczenia - od 260 do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 445 900 zł131,50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując ten apartament Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

561 050 zł57,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Budynek H Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy Flisy,.

Szczegóły ogłoszenia

344 995 zł29,04 m² 11 879,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

622 600 zł56,60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe (56,60m2) na drugim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,22m2).

Szczegóły ogłoszenia

605 880 zł56,10 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 z dużym balkonem 21,4 m2 w nowej inwestycji na Czyżkówku - Kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37,41 m² 12 028,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, tylko rynek pierwotny