dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Przylesie

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

535 000 zł64 m² 8 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w sześciopiętrowym bloku w Fordonie na os. Przylesie. Jest to mieszkanie własnościowe, o powierzchni 64m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielczarskiego

Przylesie,Bydgoszcz

490 000 zł74 m² 6 609,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego M5 o powierzchni 74,14 m2 usytuowanego na 3 piętrze trzypiętrowego bloku w Fordonie, na osiedlu Przylesie przy ul. Mielczarskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

490 100 zł74 m² 6 614,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Makler oferuje na sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie ,na 3 piętrze o powierzchni 74,14 m zlokalizowane na Przylesiu w Fordonie. Układ mieszkania: -salon -3 pokoje -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Przylesie,Bydgoszcz

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Twoje nowe, pełne ciepła i spokoju miejsce na osiedlu Przylesie! Z radością przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie, które może stać się miejscem pełnym radości, wspólnych chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

539 900 zł64 m² 8 435,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 540 000 pln (8437,50 zł/m ) Piętro : Parter z 7 Liczba pokoi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Przylesie,Bydgoszcz

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony z podatku pcc. Mieszkanie Idealne dla pary lub singla. Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54m usytuowane na 4 piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

384 900 zł47 m² 8 154,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (47,20 m ), usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku na bydgoskim Fordonie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Albrychta

Przylesie,Bydgoszcz

385 000 zł63 m² 6 072,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja. Polecamy do zakupu 3 pokojowe mieszkanie (64 m2) na ul. Albrychta w Fordonie. Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze (z 4) na Osiedlu Przylesie. Blok położony w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

279 000 zł31 m² 8 953,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasna, ustawna kawalerka po kapitalnym remoncie o wym. 31,16m2 , zlokalizowana w zielonej i spokojnej części Fordonu - na osiedlu Przylesie w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest 4-pokojowe, z czego jeden pokój jest niedostępny ( magazyn z rzeczami właściciela, pokój zamknięty na klucz), zatem do dyspozycji pozostają nam trzy pokoje-największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie w Fordonie,o powierzchni 74 m . Apartament składa się z pięknego, słonecznego przestronnego salonu (25,5 m ), z którego prowadzi wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Przylesie,Bydgoszcz

285 000 zł27 m² 10 686,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowa kawalerka- salon z aneksem kuchennym, o pow. 26,67 m2 z balkonem i prywatnym miejscem postojowym! Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy

Przylesie,Bydgoszcz

315 000 zł33 m² 9 513,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłaczność tylko w naszym biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz, os. Przylesie, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy Na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

300 000 zł53 m² 5 628,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwu pokojowe (49,50m2) na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Fordonie. Jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Nowego Fordonu - os. Przylesie. Dwa duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

320 000 zł29 m² 10 977,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lubisz komfort, elegancję i wygodę? Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się od razu wprowadzić? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą, przestronną, nowoczesną i funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

539 990 zł64 m² 8 450,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Albrychta

Przylesie,Bydgoszcz

445 000 zł60 m² 7 477,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

427 000 zł63 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie ,o powierzchni 63m2. Układ mieszkania: -3 pokoje -kuchnia -łazienka z wc -piwnica 8,08m2 Atuty nieruchomości: bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 960,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

529 000 zł78 m² 6 799,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie czteropokojowe (77,8m 2 ) z loggią na trzecim piętrze w niskim bloku na bydgoskim Fordonie (os. Przylesie) Oferta wyłącznie w naszym biurze, włącznie z kluczami ;).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł31 m² 7 349,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni 31 m 2 mieszcząca się na 1. piętrze w wieżowcu w Fordonie na os. Przylesie (ul. Łochowskiego 7). W budynku jest winda, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

260 000 zł31 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 31 m z balkonem na os. Przylesie, ul. Łochowskiego Idealna inwestycja, gotowa do wprowadzenia! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

539 990 zł64 m² 8 450,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,57 m 2 , mieszczące się na 3. piętrze bloku w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia, - salon, - 2 pokoje, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Przylesie,Bydgoszcz

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 39 m2, znajdującego się na III piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Przylesie,Bydgoszcz

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2, znajdującego się na III piętrze w bloku przy ulicy Igrzyskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (52m2) położone na trzecim piętrze, w nowym budownictwie - Fordon os. Tatrzańskie. Gustownie wykończone i funkcjonalne (osobna kuchnia) mieszkanie położone na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teski

Przylesie,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku w Fordonie Przylesie, ul. Teski Pomieszczenia: 63 m2 - salon - 22 m2 - pokój 11,5 m2 - sypialnia - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w świetnym układzie z dużym salonem i osobną kuchnią, położonego w bardzo spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Przylesie,Bydgoszcz

545 857 zł52 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Trzypokojowe deweloperskie mieszkanie na czwartym piętrze nowoczesnego bloku w Bydgoskim Fordonie. Lokal: 2.A.4.13 Budynek 2 Piętro 4 Powierzchnia mieszkania: 51,74m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akademicka

Przylesie,Bydgoszcz

600 548 zł59 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Czteropokojowe deweloperskie mieszkanie na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku w Bydgoskim Fordonie. Lokal: 5.A.1.14 Budynek 5 Piętro 1 Powierzchnia mieszkania: 58,59m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teski

Przylesie,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

299 000 zł49 m² 6 077,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania o powierzchni 49,2 m2 w jednej w najlepszych lokalizacji na bydgoskim Przylesiu! Nieruchomość położona na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

409 000 zł64 m² 6 432,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,68 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze kameralnego bloku na fordońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

435 000 zł64 m² 6 840,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 na osiedlu Przylesie to świetna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Atuty to: - doskonała lokalizacja na osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ok. 64 m 2 z loggią, mieszczące się na 2. piętrze bloku w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura. Cztero pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w kameralnym bloku na drugim piętrze z Loggią. Fordon os. Przylesie. Kompleksowy Remont obejmował: 1) Wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

410 090 zł63 m² 6 509,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Fordonie! Nieruchomość o powierzchni 64m2. Mieszkanie składa się : -osobnej kuchni w pełnej zabudowie -salon -pokój -pokój -łazienka -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

410 000 zł63 m² 6 477,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885