dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²63 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność biurowo- usługową. 63 m2,2 pokoje, 1 piętro Kaucja- trzymiesięczna Stan lokalu: do wprowadzenia. Ogrzewanie-gazowe wliczone w czynsz Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokojowe do zamieszkania przez parę lub dobra inwestycja pod wynajem. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł156,20 m² 5 435,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal w sercu Bydgoszczy | 156 m | kamienica Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Śniadeckich - zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje, 34 m na drugim piętrze w dogodnej lokalizacji na ulicy Dworcowej 86 w Bydgoszczy. W pobliżu dużo udogodnień basen i siłownia Astoria, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na parterze w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Lipowa, parter, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Lipowej -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²21 m² 987 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z witryną (pow. około 21 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł36,66 m² 7 583,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Mam przyjemność przedstawić kawalerkę o pow. 36,66 m kw. położoną w Bydgoszczy w samym centrum miasta w oficynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł126,76 m² 4 962,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

!tylko W pepper house - gotowiec inwestycyjny W sercu miasta! Kamienica przy ul. Dworcowej - 6 pokoi, 100% obłożenia, w cenie garaż i prywatny parking! atuty: prężnie działający.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł51,60 m² 5 036,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 51,6 m , zlokalizowany w suterenie biurowca w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Kontakt: tomasz Polasik   Oferuję wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Śródmieściu, w historycznej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej okolicy nieopodal placu Piastowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,40 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50,4 m 2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynki z lokalami na wynajem Pierwszy, piętrowy budynek z biurami na wynajem w różnych konfiguracjach: modułowe biura, możliwość łączeń i podziałów, elastyczne układy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82 m² 6 695,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - rewelacyjna lokalizacja ,w samym sercu miasta - możliwość podziału i modernizacji pod własną działalność - ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł126 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 mkw. z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w samym centrum miasta. Bliskość dworca kolejowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

79,67 zł/m²49 m² 3 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na Wynajem lokal użytkowy o powierzchni 49 m przy ul. Śniadeckich w Bydgoszczy, zlokalizowany w zadbanej kamienicy. Skład lokalu: sala główna (sprzedaży), pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł85,39 m² 5 504,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 85,39 m2 w samym sercu miasta Bydgoszcz. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł26,50 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z widokiem na rzekę na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł160,56 m² 9 834,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: serce miasta, centrum, widoczny z ruchliwej ulicy. Doskonała ekspozycja i łatwy dostęp dla klientów i pracowników.Powierzchnia: duży, funkcjonalny metraż, który można.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,40 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł1 126 m² 1 392,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości zaprasza do nowej ciekawej oferty W naszym miescie- bydgoszczy nowa niższa cena! działki: na sprzedaż atrakcyjna działka/ działki w Bydgoszczy w pobliżu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,95 m² 6 868,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone w kamienicy przy ulicy Mazowieckiej w Bydgoszczy. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:91 m²

Domy Zapraszam do zapoznania się z treścią najnowszej oferty. Opis oferty: na sprzedaż dom w świetnej cenie, położony w sercu Bydgoszcz na Śródmieściu. Budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74,49 m² 6 578,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 68,6 m Bydgoszcz, ul. Dworcowa do kapitalnego remontu Nieruchomość o powierzchni 68,6 m , położone w oficynie kamienicy przy ul. Dworcowej. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 800 zł27,14 m² 12 925,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie - kawalerka o łącznej powierzchni 27,14 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 27,14 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł116 m² 4 905,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1852

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 116 m2 znajdujące się na 2 piętrze, dwupiętrowej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. Budynek przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

173 750 zł25 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 zł49,75 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, które skierowane jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,80 m² 7 122,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł59 m² 15 220,34 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - w River Towers blisko centrum miasta. Wyposażenie w cenie. Panorama miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy/biuro Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem od strony frontowej budynku w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej 47.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/3 p./lok. 6 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

298 540 zł25,30 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania w wyjątkowej, w pełni zrewitalizowanej kamienicy położonej blisko centrum Bydgoszczy, przy ul. Artura Grottgera 5. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²22,74 m² 887 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronne lokale biurowe w śródmieściu bydgoszczy! Składające się z dwóch kompleksów o łącznych powierzchniach: 220 m (parter) oraz 250 m (drugie piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

3 250 000 zł660 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają kamienicę w Centrum Bydgoszczy czterokondygnacyjny budynek zbudowany z czerwonej, pełnej cegły. Kamienica jest użytkowana na bieżąco, przechodzi regularne.

Szczegóły ogłoszenia

18,45 zł/m²210 m² 3 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum miasta na ul. Dworcowej o powierzchni 210 m2 Atutami nieruchomości są : Kontrola dostępu do nieruchomości - nowoczesny system gsm / kamery, zarówno.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij