dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

260 000 zł36 m² 7 182,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Bydgoszcz

1 323 401 zł109 m² 12 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 108,52 m , zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy, w najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł146 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 146 m w kamienicy czeka na nowego właściciela. Ta przestrzeń idealnie nadaje się na pizzerię lub inną restaurację, oferując doskonałe warunki do prowadzenia biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

470 010 zł76 m² 6 172,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1770

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,13 m , zlokalizowane w centrum miasta w zadbanej kamienicy Lokal znajduje się na 4. piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Bydgoszcz

450 849 zł37 m² 12 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 36,97 m , zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy, w najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Parterowy lokal użytkowy (55m2) z witryną położony w ścisłym centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa). Pawilon handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w Bydgoszczy Nowoczesność, jakość i doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowego, trzypietrowego budynku z windą, przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

669 000 zł77 m² 8 670,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Śródmieścia. Niepowtarzalne mieszkanie o niezwykłym klimacie, zlokalizowane na trzecim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium nad Brdą z klimatyzacją i garażem. To mieszkanie jest dla osoby lub pary, która chce mieszkać wygodnie, nie tymczasowo: klimatyzacja realny komfort latem, nie obietnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

278 900 zł32 m² 8 581,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną na wysokim parterze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy Atuty nieruchomości: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie- osiedle Industria, ul. Pomorska 81, bydgoszcz. Do wynajęcia pięknie urządzone, jasne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 81 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

619 000 zł136 m² 4 551,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

550 000 zł83 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mamy przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie o powierzchni 82,60 m , położone na pierwszym piętrze w doskonale zachowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Startfragment Komfortowe mieszkanie w kamienicy w sercu Bydgoszczy - ul. Warmińskiego Powierzchnia: 37 m Układ: salon z aneksem kuchennym sypialnia z garderobą łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

284 490 zł33 m² 8 553,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

725 000 zł63 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe nowoczesne mieszkanie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny 3 pokojowy apartament o powierzchni 62,59 m2 w budynku z 2014 r., położony w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego idealnego pod najem krótkoterminowy? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic? Czy po prostu szukasz mieszkania na start? Zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł36 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż stylowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam do sprzedaży przestronne i zadbane mieszkanie położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 089 000 zł124 m² 8 746,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta inwestycyjna, gotowa inwestycja która już zarabia! Zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 7-pak składający się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł40 m² 8 944,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe (40,25m2 ) na parterze w bloku na bydgoskim Bocianowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, funkcjonalnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł26 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,16 m , położona w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Budynek po kompleksowej modernizacji wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

950 000 zł159 m² 5 989,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie pomieszczenia biurowe W sercu bydgoszczy Ulica Dworcowa | Secesyjna kamienica | Prestiż i funkcjonalność Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży reprezentacyjnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

520 000 zł69 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Umowa Przedwstępna! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

465 000 zł42 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To mieszkanie to prawdziwa perła dla osób poszukujących komfortu w sercu miasta. Położone zaledwie 300 metrów od Ronda Jagiellonów i Collegium Medicum, oferuje doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

219 550 zł28 m² 7 757,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,7 m , zlokalizowane na parterze kameralnej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Śródmieście (ulica 3 maja). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

70 m powierzchni użytkowej | kamienica 1904 R. | 1. Piętro | ul. Dworcowa Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Dworcowa (śródmieście) Powierzchnia użytkowa mieszkania: 70,00 m Powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

830 000 zł147 m² 5 646,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

264 000 zł43 m² 6 205,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Świętej Trójcy. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

62,18 zł/m²10 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy - ul. Dworcowa, bydgoszcz Oferujemy do wynajęcia niewielki lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy , w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł34 m² 8 507,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,5m 2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy, w klimatycznej dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji o powierzchni 64 m 2 znajdujące się przy ul. Świętojańskiej w Śródmieściu w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

599 900 zł132 m² 4 556,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Śródmieście. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość M3 W wyjątkowej lokalizacji dzielnicy muzycznej przy ulicy paderewskiego! tylko W biurze makler nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

219 500 zł26 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

295 000 zł28 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Do wynajęcia tylko w libera Nieruchomości funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 40m , położone na parterze gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

55 zł/m²191 m² 10 505 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 191 m2 położony na parterze nowo wybudowanego budynku w Centrum miasta. Lokal usługowy znajduje się w nowoczesnym budynku wykonanym z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 100 m do wynajęcia w świetnej lokalizacji w Bydgoszczy! Przestronne i ustawne wnętrze daje szerokie możliwości aranżacyjne - doskonale sprawdzi się jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

219 800 zł29 m² 7 685,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście