dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

426 933 zł36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

911 152 zł73 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

277 900 zł36 m² 7 698,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

374 760 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

449 100 zł48 m² 9 336,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w doskonałej lokalizacji - w samym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

597 318 zł53 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

295 750 zł32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną na wysokim parterze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy Atuty nieruchomości: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

860 000 zł147 m² 5 854,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł40 m² 6 294,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam wyremontowane mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy, przy ul Dworcowej. Cena 249 000 pow.39,59 M2 CZYNSZ 325 ZŁ Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z klimatycznym mieszkaniem poddaszowym z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką z wc, położonej w świetnie skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

349 900 zł33 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - Śródmieście ul. Pomorska. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji, nieruchomość idealnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki na parterze w świetnej lokalizacji. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na parterze oficyny , powstałej w okolicy 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

629 000 zł109 m² 5 750,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta - Bydgoszcz, ul. Sobieskiego 2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

459 540 zł43 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Patronat Nieruchomości jako oficjalne biuro sprzedaży Inwestycji Dworcowa 28 ma przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ossolińskich

Śródmieście,Bydgoszcz

545 000 zł63 m² 8 596,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji (ul. Ossolińskich), które mieści się w klimatycznym budynku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

422 092 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

485 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

45,08 zł/m²50 m² 2 254 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! klucze W biurze! Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 w samym centrum Bydgoszczy, w sąsiedztwie inwestycji "urzecze". Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

690 079 zł63 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

557 760 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Bydgoszcz

184 000 zł27 m² 6 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji osiedla Śródmieście (blisko dworca i centrum). Budynek: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

264 000 zł43 m² 6 205,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w dzielnicy Śródmieście. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł88 m² 5 638,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ofertą 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w 2021 roku, położonego na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pomorskiej. Budynek Nieruchomość umiejscowiona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł70 m² 5 699,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

299 900 zł39 m² 7 689,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe (ok. 39m2 ) na trzecim piętrze w wieżowcu na bydgoskim Śródmieściu. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie , które składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

774 748 zł82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

532 924 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

385 000 zł80 m² 4 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

322 134 zł30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji o powierzchni 63 m 2 znajdujące się przy ul. Świętojańskiej w Śródmieściu w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

220 000 zł36 m² 6 077,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni niespełna 27 m , z dodatkową piwnicą (8,30 m ). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

220 000 zł36 m² 6 094,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz idealnego punktu na swój gabinet?kosmetyczny/dietetyczny/psychologiczny lub kancelarię prawną Na sprzedaż w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż lokal(mieszkalny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

219 000 zł25 m² 8 622,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego idealnego pod najem krótkoterminowy? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic? Czy po prostu szukasz mieszkania na start? Zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

219 990 zł28 m² 7 718,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,7 m , zlokalizowane na parterze kameralnej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

169 000 zł26 m² 6 525,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Śródmieściu - idealna inwestycja pod wynajem Lokalizacja: ul. Warszawska, śródmieście Powierzchnia: 26 m Piętro: parter Opis mieszkania: przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

372 497 zł29 m² 12 783 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w sercu Bydgoszczy top lokalizacja, śródmieście, absolutny pewniak inwestycyjny! Oferta bezpośrednia: 0% prowizji 0% podatku pcc Najlepsze warunki zakupu - tylko z nami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

7 999 zł125 m² 63,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko dla firm w tym nato,piękne mieszkanie z ogrodem! Komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 125m2 składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne i przestronne mieszkanie typu M4 położone przy ul. Jagiellońskiej 25 w samym centrum Bydgoszczy. Mimo centralnej lokalizacji, mieszkanie znajduje się w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w zrewitalizowanej kamienicy w samym sercu miasta tuż obok Wyspy Młyńskiej, starego Rynku i Opery Nova. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł60 m² 6 642,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,07m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście