dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Bydgoszcz

155 000 zł26 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. Wileńska Prezentuję Państwu bardzo ładne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

405 000 zł70 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Mamy dla Państwa wspaniałe, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Muzycznej - przy ul. Paderewskiego. Powierzchnia nieruchomości po inwentaryzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

248 900 zł47 m² 5 329,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

6 501 zł129 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Makler z przyjemnością poleca: przestronne mieszkanie w Centrum Bydgoszczy Cena: 6 500 zł/miesiąc + czynsz 500 zł osobno prąd i gaz raz na 2 miesiące Dostępne od: 1 lutego 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dolina

Śródmieście,Bydgoszcz

920 000 zł147 m² 6 271,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w apartamencie o powierzchni 146,70 m2 praktycznie w samym sercu miasta!. Mieszkanie znajduje się w apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 850 zł27 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis oferty: mieszkanie 27,41 m2 kawalerka. Nowe mieszkanie , w pełni umeblowane. W Centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską, układ mieszkania: mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł232 m² 2 150,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przedstawiamy lokal użytkowy - 232 m2 - Suterena - w odrestaurowanej kamienicy - centrum Bydgoszczy. Nieruchomość w przepięknym stylu piwniczkowym z czerwoną cegłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie "wolne od zaraz", - i piętro , Centrum blisko Opera Nova oraz (blisko Ronda Grunwaldzkiego) -1400 zł + 560 zł + prąd wedle zużycia w cenie czynszu mamy wodę i ścieki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko tutaj! Na wynajem Mieszkanie z Antresolą na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Lokal mieści się w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie ma 25 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

614 133 zł47 m² 13 187,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, w prestiżowej inwestycji usytuowanej w sercu Bydgoszczy, tuż przy ulicy Dworcowej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

650 000 zł86 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego Prezentuję Państwu przestronne M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

800 000 zł134 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 135m , położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

19 zł/m²133 m² 2 527 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowe o pow. ok. 133m2 usytuowane na 5 piętrze biurowca z windą - Bydgoszcz, ul. Kościuszki. Na powierzchnię 133m2 składają się cztery pokoje biurowe (jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Biuro Makler poleca! mieszkanie o pow.120m2 składające się z 4 pokoi,kuchni,łazienki i korytarza.Lokal do remontu, ale największym atutem jest lokalizacja! Mieszkanie można aaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

259 900 zł43 m² 6 030,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 42,9m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Śródmieście,Bydgoszcz

269 000 zł46 m² 5 909,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego budynku mieszkalnego o powierzchni 45,52 m2 znajdującego się w podwórzu kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

45 zł/m²77 m² 3 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w świetnej lokalizacji w centrum miasta przy ulicy Słowackiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - 3 duże pomieszczenia, - małe, otwarte pomieszczenie, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

920 000 zł147 m² 6 258,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

6 500 zł128 m² 50,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

2 850 zł65 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości prestige Dostępny na wynajem lokal w sercu muzycznym miasta. Sylowy apartament klasy premium (65 m2) w historycznej kamienicy w Centrum Bydgoszczy, do pierwszego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i komfortowe 2- pokojowe, około 43 metrowe, wyjątkowe mieszkanie. Apartament położony jest w inwestycji Nordic Heaven w samym sercu Bydgoszczy. Ta lokalizacja to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

625 000 zł115 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Inwestycyjna nieruchomość w ścisłym Centrum - dwa niezależne mieszkania Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

359 000 zł48 m² 7 557,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w biurze Forma Nieruchomości! na sprzedaż salon kosmetyczny z wyposażeniem, bazą klientek oraz najemczyniami stanowisk po generalnym remoncie na bydgoskim Śródmieściu Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 000 zł472 m² 2 118,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 216 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż udziału wynoszącego 5/8 części w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

284 599 zł26 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

270 238 zł26 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

444 990 zł63 m² 7 084,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł38 m² 13 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą pięknego mieszkania W śródmieściu. Budynek Z windą! ***oferta dostępna tylko w naszym biurze*** Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Mieszkanie położone na 2 piętrze na nowo powstałym osiedlu industria w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 31m2 w centrum miasta. Mieszkanie sprzedawane jest jako udział w kamienicy i z tego względu transakcja jest możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł35 m² 7 179,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Dr. Warmińskiego w Bydgoszczy. Prezentowane mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Powstańców Warszawy

Śródmieście,Bydgoszcz

8 300 000 zł900 m² 9 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:900 m²

Alternatywa dla inwestora - kamienica mieszcząca się w Bydgoszczy w okolicach szpitala wojskowego i parku. Nieruchomość posiada wszystkie aktualne przeglądy ( kominiarski, gazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

192 000 zł31 m² 6 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 31m usytuowanej na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Bezpośrednio od właściciela-bez prowizji! standard Kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż bardzo wygodnie urządzoną kawalerkę w kamienicy przy ulicy Kordeckiego. Druga linia zabudowy, 1 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie pomysłowo wykończone, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe , mieszczące się na 1. piętrze w kamienicy, na osiedlu Śródmieście w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł39 m² 12 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowe mieszkanie wykończone pod klucz czeka na pierwszego właściciela ***zainwestuj w swoją przyszłość *** Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

209 900 zł27 m² 7 774,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Przedstawiam Państwu nowe 27m2 mieszkanie w zrewitalizowanej inwestycji w centrum Bydgoszczy, składające się z: salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł63 m² 5 568,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dzielnica Muzyczna. Do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany na bydgoskim Osiedlu sens w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 110 m2 usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

580 000 zł133 m² 4 351,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 133 m 2 , mieszczący się w biurowcu na 4 piętrze na osiedlu Śródmieście w pobliżu Dworca Głównego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 324,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta - ul. Chrobrego. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Całość stanowi.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście