dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

275 200 zł40 m² 6 967,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż bardzo wygodnie urządzoną kawalerkę w kamienicy przy ulicy Kordeckiego. Druga linia zabudowy, 1 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie pomysłowo wykończone, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Bydgoszcz

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz Apartamentu w centrum? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Na sprzedaż Apartament w inwestycji Kolorowe Garbary , zaskakująco schowane j między kamienicami co daje poczucie ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

187 000 zł29 m² 6 371,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! (oferta na wyłączność) Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka 29,35m w kamienicy, śródmieście4 Mieszkanie położone na poziomie -1 w kamienicy, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

309 000 zł42 m² 7 289,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze kamienicy w trakcie rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

248 900 zł47 m² 5 321,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

179 000 zł24 m² 7 495,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania w samym centrum miasta. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 24 m , usytuowane w centrum miasta. Idealna lokalizacja sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

509 000 zł74 m² 6 848,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w trzypiętrowym bloku z cegły z 2000 roku. Mieszkanie o powierzchni 74,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

265 000 zł64 m² 4 128,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do remontu, usytuowanego w bocznym skrzydle kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

1 265 zł21 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w świetnej lokalizacji- jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy *19,63 m2 *składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

36 m2 to 2 pokoje, centrum miasta. Małe, aczkolwiek przestronne mieszkanie, o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy z cegły z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

1 660 zł29 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sienkiewicza 18 w Bydgoszczy *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *kamienica w centrum miasta *I piętro, 28,76 m2 *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. 20 Stycznia 1920 r.

Śródmieście,Bydgoszcz

3 300 zł140 m² 23,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal do wynajęcia w samym sercu miasta, przy ul. 20 Stycznia 1920 r., o powierzchni 140 m2. Budynek i lokal niesamowicie klimatyczne, z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

999 000 zł147 m² 6 814,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Polecamy: klim atyczne, przestronne mieszkanie, sześciopokojowe, z garderobą, kuchnią i jadalnią, dwiema łazienkami. Niespełna 150 m2 na 2 poziomach! Dwa miejsca postojowe w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Uwaga! oferta W naszym biurze! mieszkanie 3-pokojowe W centrum bydgoszczy! Ta nieruchomość to niewątpliwie gratka dla koneserów mieszkań w kamienicach! Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 20 Stycznia 1920 r.

Śródmieście,Bydgoszcz

23,57 zł/m²140 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal do wynajęcia w samym sercu miasta, przy ul. 20 Stycznia, o powierzchni 140 m2. Budynek i lokal klimatyczny, z wysokimi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

769 000 zł70 m² 10 982,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , położonego w prestiżowej Dzielnicy Muzycznej. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaz mieszkanie po kapitalnym remoncie Z wszystkimi meblami! Wchodzisz i mieszkasz! W mieszkaniu przeprowadzony został generalny remont, nowe ściany, nowe podłogi, nowe okna, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

649 000 zł52 m² 12 428,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowe mieszkanie wykończone pod klucz czeka na pierwszego właściciela- zainwestuj w swoją przyszłość! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Śródmieście,Bydgoszcz

222 000 zł37 m² 5 964,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezposrednio od właściciela - bez prowizji! Mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy w centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 37 m2 znajduje się na wysokim parterze oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Śródmieście,Bydgoszcz

215 000 zł36 m² 5 957,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezposrednio od właściciela - bez prowizji! Mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy w centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 36 m2 znajduje się na wysokim parterze oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

489 000 zł36 m² 13 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowe mieszkanie wykończone pod klucz czeka na pierwszego właściciela ***zainwestuj w swoją przyszłość *** Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

41,25 zł/m²24 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro na ulicy Matejki 1a na drugim piętrze Powierzchnia: 24m2 Standard: biuro umeblowane, okna pcv, centralne ogrzewanie, internet, alarm, dostęp do budynku na karty magnetyczne, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Floriana

Śródmieście,Bydgoszcz

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne mieszkanie przy ulicy Św. Floriana 3 *powierzchnia 22,5 m2 *2 piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: kanapa, stół, krzesła, lustro, szafa *aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

200 000 zł51 m² 3 898,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość, idealna na biuro, pracownię czy też kancelarię, znajdującą się w Centrum Bydgoszczy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Bydgoszcz

4 990 000 zł1 879 m² 2 655,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:58

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu budynku użytkowego z cegły, znajdującego się przy ulicy Sobieskiego w Bydgoszczy. Budynek obecnie zapełniony najemcami w 80%, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Śródmieście,Bydgoszcz

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Przedstawiam mieszkanie w centrum miasta znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie 32m2, do remontu Lokal składa się z salonu z aneksem kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

224 700 zł27 m² 8 200,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis oferty: kawalerka "pod klucz" 27 m2 w odremontowanej Kamienicy. Idealna oferta dla klienta inwestycyjnego z myślą o najmie lub singla. Układ mieszkania: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy w okolicy Placu Piastowskiego. Pomieszczenia: 62 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

409 999 zł56 m² 7 321,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy, w Centrum. Pomieszczenia: 56 m 2 - salon, - sypialnia z garderobą, - pokój, - kuchnia oddzielna w wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

7 900 zł123 m² 64,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Sielanka!komfortowe mieszkanie na Sielance , do wynajęcia o powierzchni 124m2,składający się z 3 pokoi,w tym salon z aneksem kuchennym,przy czym kuchnia może być oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

329 000 zł48 m² 6 813 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzeci piętrze kamienicy w trakcie rewitalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł27 m² 11 775,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup tego mieszkania będzie Twoją najlepszą inwestycją w 2024 roku! Centrum Bydgoszczy, nowe budownictwo, ciekawa architektura! Wynajem okazjonalny, krótkoterminowy, niezależnie co wybierzesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podolska

Śródmieście,Bydgoszcz

265 000 zł28 m² 9 566,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam dwu pokojowe mieszkanie w Centrum miasta w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze -dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko tutaj! Na wynajem Mieszkanie z Antresolą tuż przy Placu Wolności na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Lokal mieści się w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie ma 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka z aneksem kuchennymw kamienicy w pobliżu bsw *ogrzewanie centralne *22 m2 *II piętro *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Przytulna kawalerka w w samym centrum miasta. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze odnowionej kamienicy przy ul. Warszawskiej. Wejście zabezpieczone domofonem. Na powierzchni 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

200 000 zł25 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości Prestige Polecam kawalerkę M-2 w stanie deweloperskim na sprzedaż w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie dworca pkp Bydgoszcz Główna, punktów handlowo - usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

8,96 zł/m²27 m² 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, z przeznaczeniem, biurowych, handlowym lub innym. Znajduje się na 2 pietrze w budynku biurowym w centrum Bydgoszczy. Lokal o pow. 27m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy, ul. Matejki 4 *pokój z aneksem kuchennym, w idealnym stanie *19 m2, parter *blisko do Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długa

Śródmieście,Bydgoszcz

34,93 zł/m²109 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przy samej Wyspie Młyńskiej o powierzchni 108,80m2! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 108,80 m2 w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Długiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

229 000 zł54 m² 4 239,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Tylko u Nas! nowa cena! Mieszkanie w budynku wielolokalowym - przy ulicy Warmińskiego - tuż Dworcowej. Budynek zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy, jednak mieszkanie usytuowane od strony.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij