dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

446 ogłoszeń

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Można uznać to mieszkanie jako doskonałe płótno do stworzenia własnego wymarzonego "M". Nietuzinkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł2 549 m² 898,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Hala produkcyjno magazynowa z częścią biurową 2 549 m | Bydgoszcz Dwukondygnacyjna hala o łącznej powierzchni użytkowej 2 549 m to gotowe rozwiązanie dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

45,07 zł/m²71 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Estetyczny klimatyczny obiekt na życzenie umeblowany, wyposażony, gotowy przyjąć użytkowników natychmiast. Budynek posiada monitoring, czujniki dymu, szybki internet wszystko co jest potrzebne. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł52,46 m² 10 960,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uniq Inwestycja designerskie mieszkania w samym centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc uniq - to wyjątkowa, kameralna inwestycja premium realizowana przez iq Development w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

377 246 zł27,14 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! 27,14 m2-kawalreka! osiedle W centrum! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! zapraszam do kontaktu po szczegóły związane Z aktualnymi rabatami! atuty: - technologia Home.

Szczegóły ogłoszenia

974 999 zł86 m² 11 337,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Budynek zlokalizowany jest w sercu miasta, przy ul. Gdańskiej, jednak znajduje się w zaciszu oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł25,90 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. W pokoju szafa. W kuchni- meble kuchenne oraz gazówka. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny .

Szczegóły ogłoszenia

1 127 140 zł80,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy obok dworca pkp!

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerki-mieszkania typu "studio" , wysokie z antresolą, dzielnica muzyczna, przepiękne odrestaurowane kamienice, prestiżowa lokalizacja, aneks kuchenny, bliskość najładniejszych bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł26,74 m² 6 353,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Kawalerka (pow. użytkowa 26,74m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób niestandardowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł131,20 m² 7 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Prezentuję 4 pokojowe mieszkanie dla koneserów. Lokal znajduje sie w secesyjnej kamienicy na jednej z najpiękniejszych ulic w Bydgoszczy, tuż przy Dzielnicy Muzycznej. Niebywała oferta - 2.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²93 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobra lokalizacja blisko ul. Gdańskiej. Lokal po remoncie - nie wymaga żadnych nakładów finansowych na remont. Podłogi gres szkliwiony, sufit podwieszany, ściany gładź gipsowa, w-c glazura.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż oferuję przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Bydgoszczy. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Urokliwe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoszcz, okolice placu Poznańskiego To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w zabytkowej kamienicy, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Diament nad brdą | 69 m z widokiem na Bulwary oraz rzekę | Parking za bramą | 1. piętro największe atuty: panorama, która nie nudzi: salon z ekspozycją na Brdę i tereny spacerowe. To.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł25,33 m² 9 988,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 25,33 m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal jak i cała kamienica przeszły kompletny, generalny remont. Wszystko jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,38 m² 5 476,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta - Bydgoszcz, ul. Sobieskiego 2!.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł220 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Połowa domu- wysoki parter z podpiwniczeniem , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy miasta Sielanki.Blisko do centrum miasta, filharmonii, teatru.Doskonała aranżacja i ciepły klimat.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,52 m² 9 897,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Jeśli poszukujecie nieruchomości, z której spacer na Wyspę Młyńską trwa zaledwie 5 minut, to jest to ogłoszenie właśnie dla Was! Opis mieszkania: powierzchnia: 60m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, elegancki apartament 2-pokojowy położony w prestiżowym budynku Nordic Tower, w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 603 zł46,57 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego / mieszkalnego (w księdze wieczystej lokal widnieje jako mieszkalny), położonego na parterze budynku wielolokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 924 zł54,38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania o powierzchni użytkowej ponad 60m2 zostały objęte specjalną ofertą promocyjną: -500 zł/m2! Szczegóły na stronie inwestycji. Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł23 m² 11 739,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas Dobre Nieruchomości polecają kawalerkę 23,3m2 z loggią do wprowadzenia bez nakładów, w genialnej lokalizacji, miejsca parkingowe na terenie zamkniętym! Dzielnica Muzyczna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40,61 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Śródmieście,Bydgoszcz

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 135 m , zlokalizowane w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Cieszkowskiego, w klimatycznej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł44,80 m² 8 236,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Dworcowa , Bydgoszcz 1 piętro | Balkon | Kamienica | Salon z aneksem, sypialnia, łazienka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²