dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Wyżyny

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

496 000 zł56 m² 8 794,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią, znajdujące się na 9 piętrze budynku na osiedlu Wyżyny, ul. Ogrody. Pomieszczenia: 56,4 m2 - salon - 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

685 937 zł63 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania! Cena: 475 000 pln (7 661 pln/m ) Powierzchnia: 62 m Liczba pokoi: 4 Lokalizacja: bydgoszcz - Wyżyny (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

467 908 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Biurze Makler! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na parterze w niskim czteropiętrowym bloku na Wyżynach. Zadbany i ocieplony budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

421 617 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na bydgoskich Wyżynach zlokalizowane w spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Osiedle Filmowe - Wyżyny lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m2, po generalnym remoncie wszystko nowe, czyste i pachnące świeżością. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

350 000 zł42 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tą ofertę znajdziesz tylko u mnie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 42 m - Wyżyny, ul. Ku Wiatrakom 7 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dostępna tylko w biurze Makler, zapraszam do zapoznania się Bydgoszcz, wyżyny | ul. Ogrody | 36 m | 2. piętro | do remontu Oferta dla osób, które świadomie szukają mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

519 000 zł48 m² 10 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż słoneczne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,16 m , położone na nowoczesnym osiedlu w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

419 000 zł52 m² 8 017,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie (52,26m2) z osobną kuchnią , zlokalizowane na trzecim piętrze bloku na bydgoskich Wyżynach. Układ szczeciński to jeden z najbardziej lubianych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wyżyny,Bydgoszcz

455 000 zł58 m² 7 824,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,15 m2 położone na czwartym piętrze budynku, znajdujące się na bydgoskim osiedlu Wyżyny. Mieszkanie usytuowane na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

324 500 zł42 m² 7 689,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 42,2 m 2 pokoje z loggią i pięknym widokiem! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na V piętrze wieżowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

382 500 zł38 m² 10 013,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach. Brak balkonu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 42m2, parter, osiedle Wyżyny. Bardzo funkcjonale: - 2 pokoje - jasna kuchnia - oddzielne wc - łazienka - balkon typu loggia - piwnica - ogródek Idealna lokalizacja: - sklepy, rynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

599 000 zł56 m² 10 706 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2017 r. na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 55,95 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

390 000 zł52 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : Oferta dostępna tylko w biurze prestige Nieruchomości Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 52,10 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wyżyny,Bydgoszcz

275 310 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

596 000 zł48 m² 12 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż nowe, docelowo wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,58 m2 na 2 piętrze 7 piętrowego bloku na nowym osiedlu przy ul. Filmowej. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Wyżyny,Bydgoszcz

259 000 zł42 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku idealna propozycja dla osób, które szukają lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rysia

Wyżyny,Bydgoszcz

355 000 zł46 m² 7 724,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,96 m , położone na bydgoskich Wyżynach w bliskim sąsiedztwie osiedla Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

473 100 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny, ul. Białogardzka | 51 m Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone na bydgoskich Wyżynach, przy ul. Białogardzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

401 990 zł38 m² 10 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

685 937 zł63 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

535 000 zł51 m² 10 550,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, w pełni umeblowanego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na osiedlu 6 planet w dzielnicy Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny B3,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 53 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Wyżyny B3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

335 000 zł42 m² 7 919,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku na bydgoskim osiedlu Wyżyny. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Układ mieszkania: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

539 000 zł67 m² 8 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 67 m położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się z czterech oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyżyny B2,Bydgoszcz

305 000 zł35 m² 8 679,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego w bloku przy ul. Zofii Nałkowskiej 5 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

467 908 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

312 494 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025