dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 720 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 720 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

525 000 zł64 m² 8 203,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

288 000 zł29 m² 9 873,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Housing market prezentuje: mieszkanie na 1. piętrze w odnowionej kamienicy - ul. Grunwaldzkiej Kamienica powstała na początku XX wieku jako elegancki, secesyjny budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Bajka,Bydgoszcz

419 000 zł61 m² 6 888,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w dogodnym punkcie Fordonu (osiedle Bajka). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

2 090 zł61 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte M4 w Fordonie do wynajęcia Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Tatrzańskim, dosłownie 2 min. pieszo do Szkoły Podstawowej i Przedszkola. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

669 000 zł77 m² 8 670,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Śródmieścia. Niepowtarzalne mieszkanie o niezwykłym klimacie, zlokalizowane na trzecim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

532 475 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 800 zł47 m² 38,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

680 460 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 113 m2 położony w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. W skład podanego metrażu wchodzą: - 4 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

734 900 zł671 m² 1 095,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonałą oferta jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom w mieście - pod budowę domu typu bliźniak lub lokalu komercyjnego. Teren ogrodzony w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium nad Brdą z klimatyzacją i garażem. To mieszkanie jest dla osoby lub pary, która chce mieszkać wygodnie, nie tymczasowo: klimatyzacja realny komfort latem, nie obietnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Fordon,Bydgoszcz

450 000 zł53 m² 8 508,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne 3 pokoje | Salon + Aneks 22 m | Po remoncie | Przy basenie! Szukasz mieszkania, które oferuje więcej przestrzeni, niż się spodziewasz? Przedstawiam jasne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy - Bydgoszcz, wzgórze Wolności- wynajem Do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal użytkowy o powierzchni 35m2, położony na 11. piętrze w popularnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie 65 m - blisko tramwaju i uczelni! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji - idealnego dla siebie, pod wynajem lub jako inwestycja? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | osiedle filmowe | bydgoszcz Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,58 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 3 pokoje | 52 m | po generalnym remoncie | ul. Lenartowicza | 1 piętro | czynsz tylko 180 zł Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

532 924 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

661 055 zł68 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

398 900 zł52 m² 7 671,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52m 2 znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

720 664 zł61 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

932 305 zł81 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie | 48,5 m | Fordon os. Tatrzańskie | II piętro Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane na II piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miedzyń,Bydgoszcz

899 000 zł299 m² 3 006,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

473 550 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

249 000 zł26 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w kamienicy po remoncie, w centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 26,16 m 2 - pokój z aneksem kuchennym, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krysiewiczowej

Fordon,Bydgoszcz

549 700 zł74 m² 7 414,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,14 m , zlokalizowane na cenionym osiedlu w Bydgoszczy Fordonie. To idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąca oferta. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 56m2 z balkonem mieszczące się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

477 284 zł53 m² 9 073,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

622 600 zł56 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 832 zł32 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

414 000 zł51 m² 8 173,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50,65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

55 zł/m²80 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskim Czyżkówku. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 44 m , położone na 7 piętrze wieżowca w pożądanej części Bydgoszczy osiedlu Kapuściska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

366 783 zł36 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku przy ul. Kozietulskiego 3a. Budynek mieści jedynie 4 lokale, co zapewnia ciszę, prywatność.