dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 723 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 723 ogłoszenia

35,89 zł/m²86,38 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje do wynajmu lokal biurowo-handlowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-handlowy położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

33,57 zł/m²90 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal, magazyn ok. 90 m2 z biurem ok. 10 m2. Duża przestrzeń do własnej aranżacji np. magazyn, hurtownię, z przeszklonym pokojem biurowym ok. 10 m2 na pozostałą część.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,52 m² 11 004,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dostępne tylko W pepper house! 3 pokoje - 63.5 m2 | Pod Skarpą | 2016 | 1 piętro | pełne wyposażenie | loggia ATUTY: pełne wyposażenie w cenie duża loggia z meblami tarasowymi APPLARO.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

990 000 zł81,30 m² 12 177,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od maja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego ( 50 m2) znajdującego się na osiedlu Bartodzieje małe przy ul. Filmowej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | balkon | hala garażowa | komórka lokatorska | Orla 13 Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkowo estetyczne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,20 m² 7 189,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,30 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! 3 pokojowe mieszkanie 47,3M - błonie! atuty: - przestronne 47,5m! - ustawny rozkład pokoi! - ogromny potencjał aranżacyjny! - piwnica! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Maciej Felske:   tylko W naszym biurze! Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy I. Paderewskiego. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

25,86 zł/m²580 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu - nowoczesny budynek biurowo-usługowy, bydgoszcz - Osowa Góra Biuro Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu wolnostojącego budynku biurowo-usługowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chodkiewicza M3 umeblowane gotowe do wynajęcia polecam! Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Polecam do wynajęcia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł81,20 m² 11 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czy szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w Bydgoszczy, z widokiem na rzekę i dostępem do natury? Marzysz o tarasie, ciszy i kameralnym budynku z windą?.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,08 m² 12 061,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m w bloku z 2025r na osiedlu Brdyujście. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,08m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł9 615 m² 179,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prominentna działka pod prestiżową nieruchomość. Przepięknie położona działka gruntowa o jedynej w swoim rodzaju topografii jest przedmiotem naszej oferty. Prawie hektar ziemi w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 612 zł40,45 m² 10 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 666 zł57,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł80,30 m² 7 409,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, fordon Przylesie Powierzchnia: 80,3 m - Pokoje: 4 | Piętro: 4/4 I stan idealny - ewentualnie do odświeżenia Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

277 700 zł37 m² 7 505,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²70 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy atrakcyjne lokale / hale / pomieszczenia przeznaczone na działalność handlowo-usługową zlokalizowane w wolnostojącym budynku w Bydgoszczy. Niewątpliwym atutem położenia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

Komfortowy dom z dużą działką w Starym Fordonie| spokojna okolica | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom o powierzchni użytkowej ok. 106 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Centrum przytulna kawalerka w nowym bloku! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą nowego mieszkania na nowo powstałym Osiedlu Industria w Centrum Bydgoszczy. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przeszło częściowy remont, w którym odnowiono instalacje, podłogę oraz odmalowano ściany. Dogodna lokalizacja, świetnie skomunikowana z resztą miasta. W okolicy parki,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na cenionych przez bydgoszczan Bielawach. Lokal znajduje się na 1 piętrze 3-pietrowej kamienicy, która została gruntownie wyremontowana 3.

Szczegóły ogłoszenia

499 990 zł53 m² 9 433,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz gotowego mieszkania po kapitalnym remoncie - dzwoń   Tylko u Nas! Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Bohaterów Kragujewca Piętro: drugie - najlepsze Budynek: blok z Wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²70 m² 4 305 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia - idealne na biuro lub cichą działalność - Bydgoszcz. Lokalizacja: bydgoszcz, blisko ul. Fordońskiej Powierzchnia działki: 400 m Powierzchnia domu: 70 m Czynsz: 4 305.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł188 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Fordonie, osiedle Akademickie. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł49 m² 12 653,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Bydgoszczy idealne dla wymagających To wyjątkowe mieszkanie na rynku wtórnym łączy w sobie nowoczesny design, doskonałą lokalizację i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,10 m² 7 308,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości makler zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56 m , położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,26 m² 8 588,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Perełka w sercu Bydgoszczy - Mieszkanie w Kamienicy przy Filharmonii z Ogrodem! atuty: - prestiżowa lokalizacja! - najpiękniejszy ogród w Śródmieściu! - wysokie sufity! - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,06 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

660 000 zł119,64 m² 5 516,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta - mieszkanie z duszą w kamienicy z windą Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o powierzchni 119,64 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł30,85 m² 5 183,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Orlej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 420 zł44,40 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2 w nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Okolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 408 zł58,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 1. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dworcowej 86 w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne zarówno dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w centralnej lokalizacji blisko parków i uczelni. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 18,94.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Luksusowy dom nad Brdą wysoki standard, wyjątkowy klimat, osiedle Piaski Na sprzedaż oferujemy przestronny, luksusowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części osiedla Piaski, tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

4 301 zł253 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 253 m Parametry: wysokość: 4 m brama wjazdowa: 3,0 x 3,0 m posadzka: częściowo niepyląca ogrzewanie: gazowe przydział mocy: 36 kw.