dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 720 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 720 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

601 795 zł51 m² 11 846,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty polecam nowe mieszkanie dla rodziny w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie to 3 pokoje : 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 2 pokoje na Skrzetusku! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z lat 70, położone w dogodnej lokalizacji. Wnętrze to salon o wschodniej ekspozycji, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego idealnego pod najem krótkoterminowy? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic? Czy po prostu szukasz mieszkania na start? Zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł69 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Szwederowo, przy ulicy Mariackiej. To komfortowe lokum znajduje się na drugim piętrze eleganckiego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

469 000 zł61 m² 7 739,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 60,6 m z dużym balkonem - blisko szkoły i centrum miasta Lokalizacja: spokojna okolica z dobrą komunikacją, blisko centrum Powierzchnia: 60,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

630 656 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

512 128 zł40 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

739 900 zł74 m² 9 995,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Glinki. Nowe budownictwo z 2008 roku , w sąsiedztwie stadionu Chemik i Lidla. Przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rodzinne 4 pokoje na parterze | Ciepłe i funkcjonalne | Osiedle Błonie. Na sprzedaż przestronne, bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

260 000 zł37 m² 7 046,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o pow. 36,9 m2, na 2 piętrze budynku z lat 60 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł36 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż stylowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

38,33 zł/m²60 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości i Finanse oferuje na wynajem samodzielny pawilon handlowo-usługowy w centrum bydgoskiego osiedla Szwederowo. Lokal o metrażu 60 m2 składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

481 236 zł40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

445 000 zł48 m² 9 338,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,65 m 2 - salon 18 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom bliźniak, w pobliżu lasu, w otoczeniu niskiej zabudowy osiedla zlokalizowanego na Osowej Górze. Odległość do centrum Bydgoszczy wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierczak

Bohaterów,Bydgoszcz

460 000 zł64 m² 7 237,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 63,56m2 wraz z piwnicą o pow. 2,26m2 + druga piwnica wynajmowana indywidualnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

339 000 zł37 m² 9 117,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: wyremontowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia | ul. Fordońska (okolice Galerii Pomorskiej) Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,18 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam do sprzedaży przestronne i zadbane mieszkanie położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowe 48 m w klimatycznej kamienicy | klimatyzacja | garderoba | ogród 100 m | wysoki standard. Są wnętrza, które robią wrażenie i takie, w których od razu czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Kapuściska,Bydgoszcz

1 450 zł30 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania, które sprawdzi się jako wspólna przestrzeń do życia, ta oferta może być idealnym wyborem. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 29,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

579 990 zł82 m² 7 107,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z balkonem - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnią - 2 pokoi - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

448 910 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

80 zł/m²149 m² 11 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji - w budynku o zachwycającej architekturze i niepowtarzalnym designie, przy ul. Grunwaldzkiej 25. Szukasz miejsca, które podkreśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym sercu miejskiego życia? Kochasz zgiełk miasta, spontaniczne wyjścia na kolację, szybkie zakupy i poranną kawę na mieście ? To miejsce jest dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

699 900 zł61 m² 11 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Dolny Taras,Bydgoszcz

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia - Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 089 000 zł124 m² 8 746,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta inwestycyjna, gotowa inwestycja która już zarabia! Zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 7-pak składający się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

905 855 zł79 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51 m Kapuściska gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30,31 zł/m²160 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

640 000 zł59 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 59 m z tarasem i widokiem na las - wyjątkowy klimat, cisza i świetna komunikacja! Jeśli marzysz o miejscu, które daje spokój, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na 11. piętrze w pięknej lokalizacji na Wzgórzu Wolności. Nieruchomość idealna dla inwestorów ,z możliwością dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

400 000 zł36 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Jeśli poszukujesz mieszkania w nowoczesnym budynku, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

582 845 zł69 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie trzypokojowe (68,57m2) na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

359 000 zł466 m² 770,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 466 m - Osowa Góra, bydgoszcz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 466 m , położonej w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł40 m² 8 944,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe (40,25m2 ) na parterze w bloku na bydgoskim Bocianowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, funkcjonalnej kuchni oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij