dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 715 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 715 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny B3,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 53 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Wyżyny B3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, cegła, kamienica. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,5 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

598 139 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

918 780 zł92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

658 572 zł54 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

579 000 zł61 m² 9 445,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły, na Bartodziejach. Lokal znajduje się w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

599 990 zł60 m² 9 999,83 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy - komfort i styl w prestiżowej lokalizacji! Marzysz o mieszkaniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

283 970 zł39 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 44 m2 w cenie od 187.500 zł. Mieszkania w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

353 220 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł37 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , usytuowane na 1. piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

335 000 zł42 m² 7 919,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku na bydgoskim osiedlu Wyżyny. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Układ mieszkania: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 630,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

334 044 zł31 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Kapuściska,Bydgoszcz

339 999 zł36 m² 9 444,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Apartament na Kapuściskach z gotową łazienką idealny do adaptacji Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Kapuściskach, przy ulicy Spokojnej. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jackowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przytulna kawalerka w wyremontowanej kamienicy w centrum miasta przy ul. Jackowskiego. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wyremontowane w 2020 roku z dbałością.