dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

559 000 zł129 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 do całkowitej aranżacji! Historia kamienicy datuje się od 1852 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

450 000 zł41 m² 10 872,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe/ ok. 38 M2 / na 2 piętrze - teren zamknięty w Bydgoszczy - dzielnica: bielawy, ulica Chodkiewicza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

879 000 zł75 m² 11 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne i gustownie urządzone mieszkanie M5 o powierzchni 75 m usytuowane na 2. piętrze 3-piętrowego nowego bloku z 2022 roku, położonego na Górzyskowie atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Błonie. Lokal znajduję się na 2 piętrze. Nieruchomość w ostatnim czasie przeszła kapitalny remont wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

370 385 zł40 m² 9 225,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Okrężna

Jachcice,Bydgoszcz

477 015 zł1 617 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

795 000 zł108 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m2, usytuowane na 1 piętrze w odremontowanej kamienicy znajdującej się przy jednej z głównych ulic w Centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

343 999 zł53 m² 6 490,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 52,97 m | Bydgoszcz - Wyżyny, ul. Kragujewca | Gotowe do zamieszkania Oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

620 000 zł54 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

315 000 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż - kawalerka po kapitalnym remoncie, okole Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1938 roku w Bydgoszczy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

290 000 zł493 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 493m2 zlokalizowana w Opławcu. Teren położony w malowniczym miejscu przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

429 000 zł64 m² 6 745,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku, na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 63,6 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

698 000 zł61 m² 11 442,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler serdecznie poleca : Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,9 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2015 roku przy ul. Jagiellońskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frydrychowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł60 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Osiedle Pod Skarpą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 350 000 zł121 m² 11 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

752 031 zł90 m² 8 401,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Nowa inwestycja w Fordonie - Osiedle Bajkowe Projekt skupia się na domach szeregowych. Każdy dom został starannie zaprojektowany, aby zapewnić harmonię pomiędzy funkcjonalnością, estetyką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o doskonałym układzie i świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 150 000 zł87 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

557 370 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

292 000 zł34 m² 8 463,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze niskiego, czterokondygnacyjnego bloku z lat 60-tych na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

738 900 zł670 m² 1 102,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonałą oferta jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom w mieście - pod budowę domu typu bliźniak lub lokalu komercyjnego. Teren ogrodzony w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

900 000 zł125 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 110 m z balkonem i dużym tarasem | Wzgórze Wolności, ul. Karpacka Biuro Makler przedstawia wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

328 000 zł49 m² 6 692,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kapuściska, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Kapuściska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

253 900 zł28 m² 9 106,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Idealna oferta mieszkania na parterze W centrum miasta! Kamienica po generalnym remoncie, budynek ocieplony, nowa klatka schodowa. Świetna lokalizacja ze względu na sąsiedztwo starego miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 904 zł37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i wygodnego mieszkania (45 m2) usytuowanego na bydgoskim Okolu. Nie trzeba go remontować - można wejść i zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Kapuściska,Bydgoszcz

359 900 zł54 m² 6 723,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł36 m² 6 040,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie dwupokojowe (pow. użytkowa 36,42m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł38 m² 5 781,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie dwupokojowe (pow. użytkowa 38,05m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy, na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 850 zł51 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super okazja! tylko U nas Proponuję do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie w układzie dwóch pokoi z oddzielną kuchnią na Kapuściskach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m , usytuowanego na 5. piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie jest zadbane, regularnie odnawiane i w pełni gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w zielonej i spokojnej części Nowego Fordonu, tuż obok Politechniki Bydgoskiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Oferujemy Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy przy ulicy Żwirki i Wigury. Budynek wybudowany w 2025 roku - osiedle Podniebne Ogrody`. Nieruchomość typu M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 38m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Kapuściska, w bloku na 2 kondygnacji, w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł45 m² 7 095,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Wzgórzu

Błonie,Bydgoszcz

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy | 2 pokoje | Balkon | Garaż w cenie | Winda Oferuję nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem o powierzchni 42,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł43 m² 10 138,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! ostatnie dwa pokoje W tej inwestycji! Fenomenalne mieszkanie pod inwestycję lub do własnego zamieszkania Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł540 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Bielicka Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem na.