dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 677 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł35 m² 12 567,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plac Chełmiński

Okole,Bydgoszcz

205 999 zł25 m² 8 168,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko W mazaro nieruchomości! - M2, 25,22 M2, i piętro, - kamienica po remoncie w 2022 roku, - mieszkanie nowe, od nowości niezamieszkałe (remont w 2024r.) - Czynsz 400 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Janowo,Bydgoszcz

159 000 zł560 m² 283,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Tylko w biurze prestige Nieruchomości! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczej działki typu rod w Janowie. Działka o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Szwederowo,Bydgoszcz

1 175 000 zł102 m² 11 497,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu ekskluzywnego apartamentu na Szwederowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku. Składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

435 000 zł26 m² 16 939,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sybiraków

Fordon,Bydgoszcz

690 000 zł73 m² 9 514,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 72,5 m2 w Fordonie. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Eskalupa w Bydgoszczy. Jest to niezwykle pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

565 892 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler z przyjemnością poleca: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Cena: 629 000 zł Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi, śródmieście, bydgoszcz Powierzchnia: 47 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

429 900 zł74 m² 5 798,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z loggią - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - 24 m2 - 3 pokoi 9/11/11 m2 - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

864 125 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

346 014 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

585 000 zł54 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł140 m² 3 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko, ul. Antoniego Z padwy Zapraszam do obejrzenia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

585 000 zł54 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler poleca serdecznie! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w nowszym budownictwie na terenie zamkniętym w dzielnicy Górzyskowo. Blok z 2014 roku usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

50 zł/m²116 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy. Powierzchnia 116m2. Dwa niezależne wejścia. Możliwość przearanżowania przestrzeni. Miejsca postojowe (bezpłatne) dla klientów. Centrum, ul. Jagiellońska. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fordon,Bydgoszcz

915 069 zł105 m² 8 723,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Przedstawiam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w szeregowcu, które jest idealne dla osób ceniących sobie komfort i spokój. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 47 m 2, dwa pokoje z osobną kuchnią, piwnica ostatnie piętro, zamknięte osiedle możliwość zakupu garażu Cześć! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam w Bydgoszczy bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na górnym tarasie (wzgórze Wolności) do remontu. Grzejniki i okna wymienione Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym apartamentowcu na Górzyskowie. Budynek z windą. Powierzchnia mieszkanie to 61 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 390 000 zł245 m² 5 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

355 000 zł51 m² 7 017,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko Z biura nieruchomości prestige opiekun oferty : tel. Duża obniżka ceny mieszkania. Polecam : Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na 3 pietrze 3 piętrowego zadbanego bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł26 m² 9 596,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowa oferta. Tylko W DM nieruchomości. Oferta sprzedaży mieszkania idealnego dla pary, singli bądź jako inwestycja. Lokal jest po remoncie, ma dwa nieprzechodnie pokoje i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

639 600 zł70 m² 9 201,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

561 002 zł50 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 900 zł38 m² 9 207,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa Geberit, podświetlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł34 m² 6 891,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Szwederowo. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Połczyńska

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł31 m² 48,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki , w dobrze skomunikowanym punkcie w dzielnicy Bartodzieje, przy ulicy Połczyńskiej. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

249 000 zł37 m² 6 803,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal handlowo - usługowy o pow. całkowitej 36,0 m2 na ternie zamkniętym z miejscem parkingowym. Wejście bezpośrednio z ulicy. Wcześniej prowadzony był zakład fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

360 000 zł48 m² 7 555,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje idealne miejsce do życia - przestronne, funkcjonalne i w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, doskonały układ pomieszczeń i dogodną lokalizację? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

708 000 zł59 m² 11 975,60 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

558 300 zł66 m² 8 505,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

304 028 zł35 m² 8 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano kompleks ośmiu czteropiętrowych budynków mieszkalnych z podziemnymi halami garażowymi oraz windami, które zapewnią szybką i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

372 710 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szwederowo- nowe mieszkania deweloperskie. Plan przestrzenny Osiedla uwzględnia 4 budynki, a,B,C,D. Zrealizowane i oddane do użytkowania są 3 w sprzedaży ostatni budynek D. Budynek D, tak jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

490 000 zł53 m² 9 297,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuje Państwu to urokliwe mieszkanie na parterze położone w pięknym budynku z 2009 roku na pograniczu Okola oraz Czyżkówka w Bydgoszczy. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

523 929 zł57 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle, usytuowany na bydgoskich Glinkach. Blok oddany do użytkowania w 2023 r. znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

367 000 zł47 m² 7 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości oferta tylko U nas! Dla rodziny , pary , singla. Mieszkanie dostępne od 27 stycznia 2025 r. 2 pokoje z osobną kuchnią Mieszkanie wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

485 000 zł38 m² 12 613,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Bartodzieje,Bydgoszcz

450 000 zł62 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 61,80 m2 na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na parterze. Mieszkanie składa się: - sypialni 11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

529 000 zł89 m² 5 954,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż M-4 super lokalizacja przy zielonych arkadach blok z 1993 r .! WIELE MIEJSC POSTOJOWYCH. Cicha i spokojna lokalizacja. Powierzchnia mieszkania 82,4 m2. Kuchnia osobna 12,2 m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 850 000 zł205 m² 9 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:544 m²

Biuro Makler poleca serdecznie wspaniały dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy naszego miasta w dzielnicy Czyżkówko. Budynek wolnostojący jest usytuowany w spokojnym otoczeniu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij