dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

458 000 zł64 m² 7 195,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, o pow. 63,65 m2 z balkonem promocja - drzwi otwarte! Skorzystaj z wyjątkowych rabatów - tylko w sobotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

549 000 zł63 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Leśnym, w spokojnej i zielonej okolicy, blisko parku idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Prądy,Bydgoszcz

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany na granicy osiedla Miedzyń i Prądy. Dom położony zaledwie 7 km od ścisłego centrum miasta, a jednocześnie w zielonej i zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

585 000 zł54 m² 10 815,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonała oferta nieruchomości stanowiąca pewną lokatę kapitału. 2 mieszkania w cenie 1 - nieruchomości posiadają wspólną księgę wieczystą. Położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Zimne Wody,Bydgoszcz

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 10.000m2. Doki Magazyn dostępny z obsług a logistyczną lub bez. Zdjęcie obiektu jest poglądowe. Zadzwoń aby poznać szczegóły. Informacje zawarte w opisie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Babia Wieś,Bydgoszcz

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 39 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Babia Wieś - ul. Toruńska 28a. W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

5 100 zł170 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja 10.02.2025 r. Dom na bartodziejach Biała Posesja prezentuje dom wolnostojący na bydgoskich Bartodziejach. Niezwykle funkcjonalna nieruchomość - dwupiętrowy dom z dużym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Prądy,Bydgoszcz

799 000 zł139 m² 5 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż Segment w budynku 2 lokalowym o powierzchni 139 m2. Do dyspozycji został nam (lokal numer 2) Segment prawy. Inwestycja będzie gotowa w listopadzie 2024 roku. Lokalizacja mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

465 000 zł38 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Fordon,Bydgoszcz

358 990 zł67 m² 5 331,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67,33 m , zlokalizowanego na drugim piętrze, 2 piętrowego bloku przy ulicy Rybaki na os. Nad Wisłą w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2 pokoje z osobną kuchnia przy ulicy Solskiego do własnej aranżacji. Mieszkanie z ogromnym potencjałem dla inwestora lub jako mieszkanie na start dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo słoneczne i ładnie zaaranżowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zawisza. Lokal w nowym budownictwie, blok z windą, oddany do użytku w 2008 roku, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie z antresolą na Osowej Górze blisko 90 m przestrzeni! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania na Osowej Górze, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Szwederowo,Bydgoszcz

345 000 zł42 m² 8 233,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w Budynku na Sierocej które w łatwy sposób można przerobić na dwa pokoje. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

321 200 zł38 m² 8 452,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

873 300 zł82 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

464 200 zł48 m² 9 670,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

699 000 zł69 m² 10 145,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Glinki w Bydgoszczy Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania na nowoczesnym Osiedlu Glinki w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Boczna

Bartodzieje,Bydgoszcz

729 000 zł76 m² 9 603,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu trzypokojowego nowoczesnego mieszkania w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł27 m² 9 339,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! 500m do starego rynku! Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne mieszkanie dla młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

540 700 zł72 m² 7 475,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł26 m² 9 153,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,11m2 z dużymi przeszkleniami w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajecia jasna kawalerka przy ulicy Kościuszki 13a *powierzchnia 25 m2 *3-cie piętro, winda *ogrzewanie centralne *duży balkon *w pobliżu Dworzec pkp i Bydgoska Szkoła Wyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

498 000 zł53 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe 3-pokoje z osobną kuchnią w trakcie remontu w niskim bloku na osiedlu Wyżyny. Zdjęcia poprzedniej realizacji wykonawcy. Koniec remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom o powierzchni 110m z podpiwniczeniem do remontu.Działka o powierzchni 930m.Idealny punkt jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

395 000 zł65 m² 6 101,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64,74 m2 zlokalizowanego na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku przy ulicy Sabały w Fordonie. Możliwość zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

498 990 zł66 m² 7 536,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialnie - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

295 800 zł29 m² 10 161,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

869 300 zł97 m² 8 998,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie 4-pokoje w bloku czteropiętrowym na 2 piętrze, osiedle Wyżyny. Lokal do odświeżenia, albo do remontu wg uznania. Tzw. układ szczeciński, z dużego pokoju wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze - idealne dla młodej pary lub osób starszych! Lokalizacja: bydgoszcz (szwederowo) Powierzchnia: 45 m Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

M akler poleca na sprzedaż: 2 pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,50 m , zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Szczegóły nieruchomości: układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

412 200 zł41 m² 10 053,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

382 209 zł44 m² 8 726,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

41,74 zł/m²115 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokal w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduję się na parterze kamienicy, duże witryny. Wejście bezpośrednio z ulicy, duży ruch pieszych. Lokal przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 38m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Glinki w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osiedlu leśnym o powierzchni 50 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego otwartego salonu z aneksem kuchennym,2 pokoi oraz łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

373 702 zł41 m² 9 066,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

478 908 zł52 m² 9 299,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij