dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 744 ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 153 zł36,23 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 811 400 zł190,57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł446 m² 737,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na Wyłączność - Tylko w Simple działka budowlana na sprzedaż osiedle jary, bydgoszcz Powierzchnia: 446 m Lokalizacja: , osiedle Jary, bydgoszcz Działka narożna więcej możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²98,80 m² 3 952 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 98,8 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 3 pokojowe na 4. piętrze w sercu Starego Fordonu - idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Bliskość rzeki sprawia, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 418 zł62,94 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m , zlokalizowana na 4. piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z: -salonu, -kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł33,13 m² 7 998,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta sprzedaży mieszkania - atrakcyjna cena! Biuro Idea Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, niskiej cenie , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

384 000 zł64,21 m² 5 980,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie W kamienicy w dzielnicy muzycznej! Lokalizacja, która ma znaczenie. Historia, którą czuć od progu. Ulica 20 Stycznia to jedna z tych bydgoskich ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 560 zł37,60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60m2 z przynależnym ogródkiem w nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²33 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 33m2 znajduje się na 1 pietrze kamienicy w samym Centrum Bydgoszczy. Wynajem min na rok. Cena netto z mediami. Kaucja- trzymiesięczna (do wynajęcia również lokal 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 475 zł259 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wyremontowana I ocieplona hala magazynowa - idealna na magazyn, hurtownię, produkcję - powierzchnia użytkowa - 259 m2 - hala świeżo po remoncie - posadzki betonowe, ściany czyste, nowe okna, -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł90,30 m² 6 256,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech dużych pokoi, osobnej kuchni i łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 076 m² 325,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjna działkę budowlaną o powierzchni 1076m2. Działka znajduje się w zielonej części Opłaca, w okolicy niska zabudowa domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

13 110 zł570 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem halę o charakterze produkcyjnym/magazynowym/warsztatowym zlokalizowaną przy ul. Przemysłowej. Obiekt murowany z 2016 roku, niepodpiwniczony z posadzką betonową.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu, miejsca na swoje biuro bądź działalność w zakresie usług? Mam dla ciebie ofertę nieruchomości w dobrej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł53,50 m² 10 542,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (53,5m2) znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z 2018 roku w Bydgoszczy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego mieszkania (26,2m2) z dużym balkonem w super lokalizacji. Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym (18m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

310 000 zł31,18 m² 9 942,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48,02 m² 67,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na szóstym piętrze z balkonem z widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz gotowego mieszkania po kapitalnym remoncie - dzwoń   Tylko u Nas! Lokalizacja: bydgoszcz, ul .Modrakowa Piętro: trzecie Budynek: Blok z Wielkiej płyty Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł92,26 m² 11 803,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 92 m , na drugim piętrze budynku z windą z 2023 roku na osiedlu Leśnym. Oferta wyłącznie w Naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,88 m² 12 702,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W pepper house! 2 pokojowe mieszkanie - nowy wyszogród! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 2 niezależne pokoje! - Dwustronna ekspozycja! - Gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

Ta oferta jest tylko u mnie - nie szukaj dalej. A w dodatku Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m 2 mieszczący się w Fordonie w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

25,45 zł/m²275 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia położone w budynku usługowo-biurowym na Osiedlu Bartodzieje na I piętrze. Możliwość prowadzenia działalności biurowej, usługowej, dydaktycznej itd. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 50m2 w biurowcu na Czyżkówku. Winda- jest Lokal znajduje się na 2 piętrze. Dostępne również różne metraże na 2,3, 4 piętrze 36zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł167,52 m² 1 492,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji - ul. Dworcowa, blisko dworca pkp Polecam do zakupu przestronny lokal użytkowy o dużym potencjale, położony przy ruchliwej ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Karol Słomczyński   Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Gdańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

395 000 zł38,40 m² 10 286,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

! perełka w centrum miasta! atuty: - pełne wyposażenie! - Dostępne od zaraz! - Klimatyzacja! - Cisza w centrum miasta! charakterystyka: kawalerka o powierzchni 38,4 m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie Górzyskowo, 82 m2, balkon, 3 pokoje, 749 900 zł Funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2000 roku , położone na 3 piętrze. Powierzchnia całkowita: 82,16 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 260 zł56,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł68 m² 7 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu pracującego dwupaku inwestycyjnego na osiedlu Szwederowo. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

748 990 zł82,16 m² 9 116,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 40m2 - 2 sypialni 10,86/13,75 m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 626 m² 375,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1626 m2. Super lokalizacja! Bydgoszcz Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brdą vis a vis basenu Astoria. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na bydgoskim Czyżkówku. Atrakcyjne, świeżo wykończone trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

25,83 zł/m²60 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy handlowy, usługowy lub biurowy - Zimne Wody, bydgoszcz Idealny lokal pod sklep spożywczy - można przejąć prosperujący sklep. Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,30 m² 7 701,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Śródmieście I Trzy pokoje I Trzecie piętro I Kontakt Andrzej Marczak Telefon   Zamieszkaj w śródmieściu Bydgoszczy. Mieszkanie w bloku z 2000 roku. Zalety - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,16 m² 9 116,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 82 m | balkon | garaż opcja | Górzyskowo Przestronne i słoneczne 3 pokoje gotowe do zamieszkania! Duża strefa dzienna 39 m , trzy strony świata i zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,38 m² 10 967,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małgorzata Biskup   Na Sprzedaż- w naszym biurze! nowocześnie zaaranżowane dwa pokojowe, nowoczesna aranżacja - rozkładowe mieszkanie. Studio dostępny od zaraz z umeblowaną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

277 725 zł37,03 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego z potencjałem? A może marzysz o własnym miejscu w klimatycznej kamienicy z duszą? Lub po prostu chcesz przestrzeni, którą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij