dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

23 040 zł2 304 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 2304m2 z biurami Osowa Góra - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn 2304 m2 z możliwością przekształcenia do funkcji produkcyjnej Magazyn z biurami położony.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w centrum Osowej Góry. Lokal znajduje się w bardzo dobrym punkcie , przy głównej, w pobliżu sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno - magazynowa. Bydgoszcz, brdyujście. Hala znajduje się na terenie przemysłowym w kompleksie magazynowo - produkcyjnym. Bardzo dobra lokalizacja - Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

244 550 zł33,50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na 2. piętrze ocieplonej kamienicy w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 30 m - po generalnym remoncie, bydgoszcz Okole Wyjątkowa oferta gotowego do zamieszkania niezależnego mieszkania(oficyna), które łączy nowoczesny standard.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o metrażu 50,5 m , idealne dla rodzin lub osób ceniących możliwość aranżacji. Obecnie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

57,92 zł/m²120 m² 6 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego. Informacje podstawowe: typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia Lokalizacja: ul. Dworcowa, bydgoszcz Powierzchnia: 120.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łazienką oraz funkcjonalną kuchnią z zabudową na wymiar, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł60,36 m² 11 746,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu *** Tylko w naszym biurze*** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,36 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 770 zł53,07 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 55 m Eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, idealne jako komfortowe lokum dla rodziny lub inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²19,30 m² 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul. Smoleńskiej. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 122 m² 209,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia działka w Bydgoszczy na Prądach przy ul.Horno Popławskiego. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²180 m² 8 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia dwa magazyny 180 m2 na parterze - Okole. 2 magazyny 80 m2 oraz 100 m2 z wc i pomieszczeniem socjalnym i dwoma osobnymi wejściami. Możliwość wynajęcia każdego magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł25,17 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, z możliwością wykończenia pod klucz. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz luksusowego apartamentu z panoramicznym widokiem na Bydgoszcz? Chciałbyś mieszkać w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w mieście? Marzysz o jasnym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Cieszkowskiego. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z jadalnią, pokoju dziennego i dwóch sypialni. Opłaty: 5000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 060 zł60,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska tel.   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu wyżyny - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł31,80 m² 5 031,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy nr 1a usytuowany jest na parterze w budynku mieszkalnym nr 5 przy ul. Zygmunta Augusta w Bydgoszczy. Powierzchnia użytkowa wynosi 31,80 m2, a w jej skład wchodzi jedno.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 126 m² 375,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Bydgoszcz, jachcice | idealna pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w jednej z najbardziej pożądanych części Bydgoszczy - na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,11 m² 9 919,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 26,11m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal jak i cała kamienica przeszły kompletny, generalny remont. Wszystko jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł135 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Bydgoszczy - os. Piaski. Nieruchomość o powierzchni 135m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt do agenta nieruchomości: aleksandra Gadzikowska tel.   Oferta tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia w Perłowej Dolinie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

38 zł/m²60 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo biurowy 60 m2 w Centrum. 3 pokoje 4 piętro, winda- jest Kaucja- trzymiesięczna Dostępne również mniejsze metraże 20 m2 -50 m2( 1, 2, 3, 4 piętro.). Oferuję do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł111 m² 12 072,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy salon beauty na wynajem - wchodzisz I zarabiasz od pierwszego dnia Szukasz miejsca pod własny biznes beauty bez inwestowania dużych środków? Ten lokal jest kompletnie wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 126 m² 348,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Bydgoszcz, jachcice Prestiżowa lokalizacja | pełne uzbrojenie | wysoki potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł31,10 m² 8 938,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal znajduje się na parterze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł304 m² 325,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod Bydgoszcz, ul. Łochowska | Ogródki działkowe Sasanka Szukasz miejsca na odpoczynek blisko natury, a jednocześnie w granicach miasta? Ta działka może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

95 M W centrum bydgoszczy + 20 M piwnicy | gotowe pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54 m² 12 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze. Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, trzypokojowy apartament zlokalizowany w doskonałej lokalizacji na Bydgoskim osiedlu Bartodzieje Małe przy ul. Filmowej w Bydgoszczy. Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł126 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 m z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego oraz Astori. zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,99 m² 11 292,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa niższa cena! Nie czekaj taka okazja może się szybko nie powtórzyć! Mieszkanie, które pracuje na siebie | stylowe 2 pokoje z tarasem na wysokim parterze Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

869 333 zł96,70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł220 m² 6 359,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wyłączność - tylko u nas! Gotowy produkt inwestycyjny kamienica po kapitalnym remoncie, os. Błonie W sprzedaży unikatowa nieruchomość mała kamienica po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 519 000 złotych Piętro : Parter Liczba pokoi : 3 Rodzaj budynku :.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij