dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

405 811 zł44 m² 9 199,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

468 822 zł54 m² 8 646,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

292 500 zł34 m² 8 603 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dodatkowa promocja dla osób kupujących za gotówkę! *oferta ograniczona czasowo oraz ilościowo! + super oferty promocyjne także dla klientów kredytowych, w tym specjalne rabaty na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

487 833 zł54 m² 8 979,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 124 410 zł162 m² 6 935,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego luksusowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: ul. Mazowiecka, opis: przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25 m2 z możliwością wydzielenia sypialni. Mieszkanie jest usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

331 200 zł34 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

449 000 zł46 m² 9 846,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Pragniemy Cię serdecznie przywitać na ulicy Kościuszki w magicznym mieście Bydgoszcz! Mamy przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową ofertę - zupełnie nowe mieszkanie na rynku pierwotnym, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

318 000 zł39 m² 8 083,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Inwestycje Developera - Grunwaldzka. Inwestycja przy ulicy Grunwaldzkiej ma do zaoferowania 30 mieszkań, 2 lokale mieszkalne, 15 garaży oraz 15 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

375 906 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

323 888 zł41 m² 7 919,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 390 000 zł249 m² 5 582,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapuściska,Bydgoszcz

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Walecznych Tylko Najem Okazjonalny Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w centrum miasta, w pełni umeblowane, bezczynszowe z parkingiem. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, odmalowane we wrześniu 2023. Od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

445 000 zł44 m² 10 033,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rekreacyjna

Leśne,Bydgoszcz

8 300 000 zł900 m² 9 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:900 m²

Alternatywa dla inwestora - kamienica mieszcząca się w Bydgoszczy w okolicach szpitala wojskowego i parku. Nieruchomość posiada wszystkie aktualne przeglądy ( kominiarski, gazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskich Kapuściskach. Budynek położony przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł25 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

W ofercie wynajmu posiadamy komfortowy pokój w centrum miasta. Całkowity koszt wynajmu to 1600 zł za całość, już z mediami. Poszukiwany solidny najemca ze stałym dochodem. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

476 730 zł55 m² 8 616,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

321 552 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

350 000 zł48 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro makler poleca serdecznie! Wygodne mieszkanie gotowe do wprowadzenia w najbardziej pożądanym miejscu naszego miasta na bartiodziejach! Zadbany budynek, bezpieczna okolica i pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Makler Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie 40 m2 z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, jest w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

441 133 zł53 m² 8 271,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł29 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękna kawalerka bardzo blisko Centrum. Apartament o powierzchni 29 m2, usytuowany na 1 piętrze apartamentowca na nowym osiedli iq, składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

634 211 zł74 m² 8 545,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

387 750 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

470 711 zł55 m² 8 541,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

344 000 zł36 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

715 000 zł68 m² 10 514,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu świetnie zlokalizowanego lokalu o powierzchni 67,88m2 Składającego się z 2 gabinetów 12m i 14m2 wyposażonych w umywalki, poczekalni z recepcją ( 19,60m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

345 000 zł38 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części osiedla Kapuściska, przy ulicy Baczyńskiego. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

597 630 zł68 m² 8 746,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

404 622 zł42 m² 9 583,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

385 911 zł41 m² 9 362,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

206 000 zł36 m² 5 765,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 65 m2 wraz z garażem dwustanowiskowym z automatyczną bramą. Lokal ma niezwykle funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Ogłoszenie M-3 do remontu - Unikalna Okazja na Własną Aranżację! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 144 zł57 m² 9 769,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

320 331 zł34 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 011 zł121 m² 10 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.