dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

504 011 zł44 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

509 320 zł56 m² 9 127,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Dzielnica Glinki,dom na sprzedaż,Makler poleca! Dom składa się z trzech kondygnacji 36m2 każda. Dobra lokalizacja. Na pierwszym poziomie znajduje się duży pokój gościnny 21m2 z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

348 591 zł27 m² 13 104,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

484 000 zł58 m² 8 316,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w trakcie remontu na drugim piętrze w bloku z cegły na Bydgoskich Bartodziejach. W galerii wizualizacje mieszkania. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

469 000 zł64 m² 7 375,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią na 2 piętrze - Fordon osiedle Przylesie Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

4 910 000 zł1 352 m² 3 631,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

0biekt biurowy na sprzedaż o pow.1371 m2,pow.działki 1502m2 Obiekt posiada 5 kondygnacji ,na każdej pomieszczenia od 20m2 do 230m2. Przed budynkiem parking na 60 aut. Obiekt po modernizacji,wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

589 000 zł155 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Znakomita lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej. Budynek doskonale widoczny, usytuowany przy ruchliwej ulicy.(Nakielska) Dom do kapitalnego remontu, dodatkowo na tyłach działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki na Osiedlu Bielawy ul. Poniatowskiego. W pobliżu znajduje się uczelnia ukw, szpital, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie poddaszowe o pow.90m2,składające się z 2 pokoi,aneksu kuchennego oraz łazienki.Makler poleca. Mieszkanie położone jest w pięknie odnowionej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

462 875 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

454 000 zł57 m² 7 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku z 2012 r. na Osiedlu Bajka, w Fordonie. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro makler poleca serdecznie! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w dzielnicy Wzgórze Wolności. Oferowana nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na bydgoskim Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż Mieszkanie usytuowane w komfortowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie. *Nowe budownictwo. *Parter, duży balkon, winda, 25,72 m2. *Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

359 000 zł41 m² 8 792,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w bloku z cegły. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na Osiedlu Błonie. Powierzchnia nieruchomości to 34 m2. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Z radością prezentujemy to urocze mieszkanie 2-pokojowe na Błoniu które przeszło pełny remont. Usytuowane na 4 piętrze z nowymi instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

799 000 zł59 m² 13 524 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznana się z ofertą funkcjonalnego mieszkania oraz w wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne mieszkanie w kameralnym budynku, blisko centrum miasta z dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

900 011 zł120 m² 7 472,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego luksusowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

454 055 zł37 m² 12 422,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

355 000 zł47 m² 7 537,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Leśnym w bardzo dobrej lokalizacji.Lokal o powierzchni 46,66m składa sie z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

469 000 zł68 m² 6 874,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 3 pokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie. Nieruchomość położona jest na górnym tarasie Osowej Góry. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

540 000 zł59 m² 9 117 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler Nieruchomości poleca mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym ( dostosowanym dla osób niepełnosprawnych ) wybudowanym w 2014r w Bydgoszczy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

492 020 zł44 m² 11 126,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

499 720 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą przedmiotem sprzedaży jest M-4 na Błoniu o powierzchni 47 m2. Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - nowe budownictwo - Fordon osiedle Tatrzańskie Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

603 000 zł71 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu kameralnego, 2 pokojowego mieszkania w nowym apartamentowcu - inwestycji Park nad Kanałem - położonym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

345 211 zł27 m² 12 948,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

801 922 zł66 m² 12 130,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł28 m² 6 992,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Bydgoszcz przy ul. Stefana Czarnieckiego, województwo kujawsko-pomorskie. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł47 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie dla osób pracujących Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w bloku przy ul. Skłodowskiej 56. Możliwość parkowania przed blokiem (pilot) Standard do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

219 000 zł37 m² 5 855,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - sypialni - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilczak,Bydgoszcz

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dużej kawalerki w dzielnicy Wilczak w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze kamienicy z 1920r przy ulicy Nakielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

684 798 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

508 660 zł59 m² 8 621,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferowane mieszkanie o powierzchni 39m2 ( liczone po podłodze) to prawdziwa perełka o wysokim standardzie wykończenia, idealna propozycja dla rodzin, par singli oraz osób zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

688 010 zł64 m² 10 730 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023