dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 683,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

469 000 zł74 m² 6 304,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim piętrze bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w budynku inwestycyjnym pod gabinet lekarski lub kosmetyczny z wc, przy ul. Nakielskiej 25m2 +10 m2 części wspólne z poczekalnią i dodatkowym wc cena 1450 netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

369 000 zł46 m² 7 935,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie po kapitalnym remoncie na osiedlu Błonie. Położone na 8 piętrze wieżowca mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m2 i składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Makler poleca mieszkanie na wynajem osiedle Błonie! Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie na I piętrze w nowym bloku, o powierzchni 43 m2, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 000 zł34 m² 11 104,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

355 000 zł34 m² 10 355,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Uwaga rezerwacja Mieszkanie w standardzie premium na 2gim (ostatnim) piętrze w niskim bloku zbudowanego w 2020 roku: bydgoszcz Wzgórze Wolności, ulica Prosta 1. Na powierzchnię 34,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

290 000 zł44 m² 6 531,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makle3r poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,02 m składające się z salonu z aneksem kuchennym o pow. ok.20m2 , sypialni ok. 10m2 , korytarza ,łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł65 m² 5 961,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 65,25 m 2 - salon 22 m 2 , - 2 sypialnie po 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

990 000 zł372 m² 2 662,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu - piętrowego bliźniaka z podpiwniczeniem na całej powierzchni, położonego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

279 999 zł34 m² 8 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkanie W tym metrażu! Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

649 000 zł66 m² 9 765,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w dzielnicy Glinki. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

379 000 zł51 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego lokalu mieszkalnego, mieszczącego się w budynku wielorodzinnym na bydgoskich Bielawach. Działka: grunt stanowi działkę zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

522 800 zł78 m² 6 699,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

285 000 zł38 m² 7 595,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Błonie o powierzchni 37,52 m.Składa się z salonu , sypialni,łazienki z wc, kuchni i przedpokoju.Mieszkanie dwustronne.Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł16 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie pod inwestycję lub na start! Przedmiotem oferty jest świeżo wyremontowana kawalerka zlokalizowana w Centrum miasta w budynku po kapitalnym remoncie. Mieszkanie ma powierzchnię 16,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

321 629 zł42 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symbol: 3.A.4.08 Przedstawione zdjęcia stanowią wyłącznie przykładową wizualizację gotowego projektu. Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze 4 piętrowego bloku Kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 400 zł25 m² 55,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas nowiutka kawalerka na wynajem! Przedmiotem oferty jest bardzo ładna kawalerka urządzona od stanu deweloperskiego w nowo wyremontowanej kamienicy. Świetna lokalizacja przy Zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 400 zł26 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w świeżo wyremontowanej kamienicy. Budynek z nową elewacją, klatkami schodowymi, monitoringiem i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

688 000 zł64 m² 10 719,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na wynajem funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4m2, położone na osiedlu Górzyskowo, ul. Jaskółcza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

348 900 zł52 m² 6 683,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie! Ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie w ocieplonym bloku czteropiętrowym na Kapuściskach. Oferowana nieruchomość jest usytuowana na 2 piętrze. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 661,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Lokal mieści się na osiedlu Bohaterów. Otoczenie bloku jest bardzo ciche i spokojne. Budynek umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fordon,Bydgoszcz

279 000 zł49 m² 5 682,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze niskiego bloku z 1989 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 800 zł56 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przedstawiamy mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wyżyny, ul. Ogrody, czyli w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic miasta! Ponad 56 m2 - 3 pokoje oraz osobna kuchnia, na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

330 000 zł42 m² 7 801,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w bloku z windą na drugim piętrze o powierzchni 42m2 w skład, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł168 m² 2 671,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy położony w samym Śródmieściu, poziom -1, w suterenie. Całkowita powierzchnia to 168m, do dowolnej aranżacji. Budynek reprezentacyjny, wszystko zupełnie odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 683,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Basia: nieruchomości Prestige Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dwupokojowego mieszkania na drugim piętrze z windą w Nowym Fordonie! Lokal o pow. 42,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Błonie,Bydgoszcz

319 000 zł50 m² 6 329,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na osiedlu Błonie, przy ulicy Ikara. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę (9,40 m2). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę w wieżowcu na bydgoskim Osiedlu Bohaterów w bliskim sąsiedztwie Osiedla Akademickiego w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

15,91 zł/m²220 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynaęcia lokal o pow. 220m2. Może pełnić funkcję magazynowo -handlową, produkcyjną, biurową. Cena najmu 3500 zł. brutto plus opałty eksploatacyjne. dane do agenta .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł52 m² 9 651,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania wykończonego pod klucz ? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 499 zł50 m² 29,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca! Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na wynajem na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Mieszkanie 2 pokojowe jest położone na drugim piętrze i ma powierzchnię 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

383 989 zł52 m² 7 401,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

359 000 zł38 m² 9 395,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,21 m2 w nowym budownictwie - Fordon Pod Skarpą - z ogródkiem! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

474 999 zł69 m² 6 884,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę o powierzchni ok. 4m2. Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

430 000 zł49 m² 8 825,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność! Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (48,72 m2) położoną na bardzo spokojnym, lecz prężnie rozwijającym się osiedlu Czyżkówko. Budynek stanowi drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Wiatrakom

Wyżyny,Bydgoszcz

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! Wyjątkowe mieszkanie na wynajem idealne dla studentów lub rodziny z dziećmi. Świetna lokalizacja i połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

369 000 zł54 m² 6 775,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Budynek ocieplony i bardzo dobrze utrzymany. Bardzo dogodna lokalizacja blisko do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

387 399 zł52 m² 7 398,76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023