dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 711 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

614 000 zł71 m² 8 647,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą oraz bezpośrednim zjazdem do hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

439 449 zł41 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulna, w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni ok. 30 m , na bydgoskim Szwederowie. Lokal usytuowany jest na I piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

720 000 zł109 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom bliźniak do remontu - 720 000 zł - Idealna inwestycja dla kreatywnych!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

419 000 zł44 m² 9 583,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,72 m2, zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku z 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas - na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 550 zł38 m² 40,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia zadbane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w ocieplonej kamienicy w okolicach pkp. Lokal jest po gruntownym remoncie , jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

535 000 zł68 m² 7 900,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler z przyjemnością poleca: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z 2011 roku na Osiedlu Akademickim w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

367 500 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze w bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Składa się ono z ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

975 000 zł108 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w dzielnicy Muzycznej. Czteropokojowy apartament mieści się na drugim piętrze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przyjazne dla zwierząt, w pełni rozkładowe 2 pokoje przy ulicy Głowackiego 8 w Bydgoszczy. -Nieruchomości- powierzchnia 47 m2. Piętro 6 z 10. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

465 000 zł36 m² 12 898,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Biurze Makler To oferta skierowana dla osób które marzą o wygodnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

367 000 zł40 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Osiedle Osowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na osiedlu Osowa Góra. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone na pierwszym piętrze niskiego budynku z cegły, na Bartodziejach. Lokal znajduje się w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

260 000 zł36 m² 7 250,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupak inwestycyjny W sercu miasta gotowy na zysk Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna dwie niezależne mikrokawalerki (18,3 m oraz 17,56 m ) sprzedawane na jednej księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

259 000 zł32 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki po generalnym remoncie, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy w dzielnicy Bocianowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze. Lokal jest gotowy do zamieszkania, starannie wykończony i dobrze zorganizowany pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

325 000 zł28 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

536 700 zł60 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bydgoszcz

Zimne Wody,Bydgoszcz

20 zł/m²770 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości & Finanse oferuje na wynajem nowo wyremnotowaną halę produkcyjno-usługową o powierzchni 770 m2, która może być wykorzystana do lekkiej produkcji, logistyki, jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 630,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

517 869 zł52 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

349 900 zł44 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

12 490 zł509 m² 26,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną z częścią biurowo - socjalną o powierzchni użytkowej 509 m 2 zlokalizowaną w przemysłowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

314 900 zł26 m² 12 452,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy stylowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25 m + piwnica 1,1 m w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie w nowo wyremontowanej kamienicy przy ulicy Pomorskiej na bydgoskim Śródmieściu. Budynek został całkowicie zrewitalizowany, wymieniono wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

574 000 zł82 m² 7 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z szerokimi klatkami schodowymi. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halicka

Szwederowo,Bydgoszcz

1 500 zł31 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 30,9 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ulica Halicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

553 168 zł61 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Osowa Góra,Bydgoszcz

469 000 zł63 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze bloku w spokojnej części Osowej Góry w Bydgoszczy. Powierzchnia po podłodze to ponad 120 m . Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

444 383 zł32 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie- bez podatku pcc I prowizji Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe | Bydgoszcz, szwederowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

431 232 zł48 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czyżkówko | cisza, ogródek, teren ogrodzony Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Czyżkówka, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

379 000 zł50 m² 7 641,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy Myślęcinka. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, 2-kondygnacyjnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Szwederowo,Bydgoszcz

870 000 zł79 m² 11 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie, w którym czujesz się komfortowo od samego wejścia - 79 m2 | 3 pokoje | zamknięte osiedle | Szwederowo Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie które zajmuje całe 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

299 999 zł101 m² 2 970,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - Bydgoszcz, centrum Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, położone w klimatycznej kamienicy na Bocianowie. Lokal jest dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

662 982 zł47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

375 000 zł40 m² 9 360,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.