dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 711 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

350 050 zł53 m² 6 648,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne 2 pokoje z balkonem | Fordon | 52,65 m | pełna własność Makler Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jeździecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

70 000 zł370 m² 189,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod przy ul. Jeździeckiej to doskonała okazja dla osób poszukujących relaksu w otoczeniu natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

667 684 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

299 000 zł26 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny | 56,23 m | 9. piętro | winda | pełna własność z kw Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 500 000 zł2 549 m² 980,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni 2 549 m , zlokalizowany w doskonałej części Bydgoszczy, na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

650 000 zł51 m² 12 823 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler ma okazję zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wzgórze Wolności w kameralnej inwestycji Folwark. Osiedle z gwarancją bezpieczeństwa, terenem zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 018 725 zł72 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

520 000 zł67 m² 7 803,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny. To niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

344 000 zł42 m² 8 255,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,67 m , położone w klimatycznej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 200 000 zł1 676 m² 1 187,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 1 676 m , położony na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym. Nieruchomość już teraz generuje stabilne przychody, ponieważ jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koszalińska

Bartodzieje,Bydgoszcz

550 zł9 m²

 

Piętro:10/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

W skrócie: - dostępność: od zaraz. - dla kogo: osoba pracująca lub studiująca (bez zwierząt). - współlokatorzy: obecnie 2 osoby (kobieta i mężczyzna). - lokalizacja: okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Okole,Bydgoszcz

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 38 m | ul. Grunwaldzka | dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

741 158 zł53 m² 14 005,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

615 570 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze w 11-piętrowym bloku z dwiema nowymi windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

639 015 zł73 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

519 000 zł56 m² 9 185,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji, powierzchnia 56,5 m 2 znajdujące się przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Makler poleca: mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z cegły z 2007 roku, na zamkniętym i monitorowanym terenie na Bocianowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

285 000 zł27 m² 10 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

505 890 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim w tej inwestycji. Lokal zlokalizowany przy ul. Leszczyńskiego, w nowoczesnym apartamentowcu, z dala od zgiełku i ulicy, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

450 000 zł66 m² 6 796,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Makler Nieruchomośc i z przyjemnością poleca: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,21 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

330 000 zł31 m² 10 583,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 660 zł48 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem! Przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie jest jasne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Bydgoszcz

Janowo,Bydgoszcz

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz O pięknej działce rekreacyjnej, własnym ogrodzie I spokoju? Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m2 położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

345 000 zł36 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji osiedle Leśne (ul. Joachima Lelewela). Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

319 095 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

640 000 zł118 m² 5 423,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Leśne,Bydgoszcz

599 000 zł60 m² 9 955,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie z dużą przestrzenią i potencjałem idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację ta.

Szczegóły ogłoszenia