dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Bielawy

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to dwunastoletni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (36m 2 ) na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. na najnowocześniejszym osiedlu miasta w dzielnicy muzycznej w Bydgoszczy Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

744 027 zł60,49 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek B Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna kawalerka w centrum - ul. Poniatowskiego idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka zlokalizowana przy ul. Poniatowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 980 zł85,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! Bardzo ładne mieszkanie typu studio do wynajęcia od 15.05.2026 można obejrzeć wcześniej. Mieszkanie na Skrzetusku - Osiedle Paryskie!wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36,60 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie ( 36,6 m2) na drugim piętrze w bloku z 2014r. roku (winda) w bydgoskim Skrzetusku osiedle Paryskie. Wnętrze to przestrzeń składająca się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 000 zł92,91 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł360 m² 8 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nietuzinkowy, klimatyczny, komfortowy dom na poszukiwanym osiedlu Bielawy. Całość po remoncie z ogromną dbałością o szczegóły i dobrej jakości materiały wykończeniowe. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czteropokojowy mieszkanie (73 m2) na pierwszym piętrze niskiego bloku na bydgoskim Skrzetusku przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie wykończone "pod klucz" po generalnym remoncie wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł180 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2. Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie jednopokojowe (27,04m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,49 m² 16 518,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe, nowocześnie wykończone trzypokojowe mieszkanie(78m2) na czwartym piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu z 2022 roku znajdujące się w Bydgoszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,86 m² 14 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* oferta na wyłączność biura nieruchomości* 4 Kąty Nieruchomości oferuje komfortowe , nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie do sprzedaży w nowym budownictwie z 2022 roku na Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z loggią przy Jurasza | Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł39 m² 14 025,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie z balkonem na Osiedlu Paryskim, które łączy w sobie komfort życia, estetykę i bezpieczeństwo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 168 m² 4 195,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:897 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 000 zł299,50 m² 6 590,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która zdefiniuje Twój biznes? Postaw na adres, który tętni życiem. Lokal przy ul. Chodkiewicza łączy prestiż Bielaw z doskonałym skomunikowaniem (bliskość ul. Kamiennej),.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wykończone z dbałością o każdy detal, elegancki apartament na Skrzetusku! Mieszkanie na parterze w bloku z 2015 roku. Wnętrze to 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż. Położone w cichej i spokojnej dzielnicy jaką jest osiedle Bielawy. Mieszkanie składa się z: - salon 20m2 z wyjściem na balkon typu loggia 5,5 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie na Bielawach daje poczucie - komfortu, prywatności i życia w dobrej, sprawdzonej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa: 57 m Piwnica: 4,8 m Rozkład pomieszczeń: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,96 m² 9 787,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Powstańców Wlkp., Bielawy. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 kwietnia! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Bydgoszczy, przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu co gwarantuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł60,32 m² 15 500,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem i klimatyzacją na III-Piętrze w budynku z windą z 2025 roku w centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielawach w bloku z cegły w wygodnym punkcie - bardzo blisko uczelni i szpitala Jurasza! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,63 m² 9 347,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,88 m² 11 437,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twój dom. Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż willa w Bydgoszczy, dzielnicy Bielawy. Budynek po kapitalnej modernizacji przeznaczony, w szczególności na cele biurowe. Dom posiada reprezentacyjny hall wraz z salą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem na wynajem zlokalizowany na Osiedlu Paryskim ul. Jagiellońska w Bydgoszczy. Jest to pięknie zaaranżowane mieszkanie, z poczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,43 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Central Campus to nowoczesny akademik w centrum Bydgoszczy, idealny dla studentów, którzy szukają komfortowego zakwaterowania. W ofercie mamy apartamenty: standard, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,40 m² 14 591,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W cenie dwa garaże oraz piwnica! Wyjątkowe, wyremontowane mieszkanie na Bielawach - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy komfortowe,wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz powierzchni biurowych do wynajęcia (30m2 - 101m2) w nowoczesnym biurowcu w sercu miasta to przyjrzyj się tej ofercie! Lokalizacja: bielawy, jedna z najbardziej poszukiwanych.