dowolna

Mieszkania Bydgoszcz ul. Chodkiewicza

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł60,24 m² 16 583,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Chodkiewicza, bydgoszcz Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to 15 letni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

813 000 zł65 m² 12 507,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w naszym biurze piękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na parterze bloku z 2019 roku - Inwestycji realizowanej pod nazwą City Park. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 36 m | garaż w cenie | ul. Chodkiewicza Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chodkiewicza M3 umeblowane gotowe do wynajęcia polecam! Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Polecam do wynajęcia ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na cenionych przez bydgoszczan Bielawach. Lokal znajduje się na 1 piętrze 3-pietrowej kamienicy, która została gruntownie wyremontowana 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,49 m² 16 518,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe, nowocześnie wykończone trzypokojowe mieszkanie(78m2) na czwartym piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu z 2022 roku znajdujące się w Bydgoszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Nowy Wymiar Komfortu w Bydgoszczy Osiedle Symfonia to najnowsza realizacja powstająca przy ul. Jana Karola Chodkiewicza 9 w jednej z najbardziej cenionych części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 027 zł60,49 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek B Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,42 m² 15 863,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na nowo powstałym osiedlu Botaniq w dzielnicy Bielawy, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.04.2026r. Do wynajęcia kawalerka prestiżowe osiedle botaniq Chodkiewicza 19. Zupełnie nowa, w bloku świeżo po odbiorze, w pełni umeblowana i wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł59,92 m² 16 522,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie 59,92 m2 Dzielnica Muzyczna Bydgoszcz 2025 rok parter bez barier W Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy nowe, w pełni wykończone mieszkania w kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,63 m² 9 347,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to dwunastoletni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.06.2026r. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą nowego apartamentu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Centrum Bydgoszczy. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,43 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Central Campus to nowoczesny akademik w centrum Bydgoszczy, idealny dla studentów, którzy szukają komfortowego zakwaterowania. W ofercie mamy apartamenty: standard, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Budynek A Symfonia to nowoczesna i kameralna inwestycja , która powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o powierzchni 27m2 w pełni wyposażona z balkonem i klimatyzacją na 2 piętrze w budynku z windą z 2025 roku na Bydgoskim osiedlu Bielawy. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł60,32 m² 15 500,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem i klimatyzacją na III-Piętrze w budynku z windą z 2025 roku w centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 382 zł29,73 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

705 994 zł59,83 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,86 m² 14 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* oferta na wyłączność biura nieruchomości* 4 Kąty Nieruchomości oferuje komfortowe , nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie do sprzedaży w nowym budownictwie z 2022 roku na Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie ul. Chodkiewicza blisko Akademii Muzycznej Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na cenionych przez bydgoszczan Bielawach. Lokal znajduje się na 2 piętrze 5-pietrowego apartamentowca zlokalizowanego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Dolny Taras,Bydgoszcz

699 996 zł53 m² 13 175,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój adres w rytmie symfonii prestiż, harmonia, styl Kameralne osiedle przy ul. Chodkiewicza 9 to wyjątkowa inwestycja, w ramach której powstało 211 starannie zaprojektowanych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Dolny Taras,Bydgoszcz

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia - Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończony i w pełni wyposażony trzy-pokojowy apartament (70m2) położony na osiedlu City Park przy ul. Chodkiewicza w Bydgoszczy. Oferta skierowana do wymagającego klienta. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

3 500 zł68 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego trzypokojowego apartamentu w inwestycji iq City Park przy ul. Chodkiewicza na osiedlu Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

359 000 zł37 m² 9 808,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie Z biurem nieruchomości Glam House mają Państwo możliwość nabycia bardzo słonecznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,6 m , zlokalizowanego w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

919 000 zł60 m² 15 235,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Symfonia to esencja miejskiego prestiżu w sercu Bydgoszczy! Osiedle Symfonia mieści się przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to projekt, który redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 120 000 zł60 m² 18 592,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł35 m² 11 239,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tutaj, ponad dachami miasta, codzienne sprawy nabierają lekkości. Niezwykły widok z okna, otwartość wnętrz i ponadczasowy styl wykończenia sprawiają, że każda chwila nabiera znaczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

895 000 zł56 m² 15 863,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

375 000 zł46 m² 8 074,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

289 999 zł38 m² 7 639,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,04 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z 1970 roku, zlokalizowanego przy dobrze znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

580 000 zł66 m² 8 786,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego w świetnym punkcie (ul. Chodkiewicza). Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

289 900 zł38 m² 7 636,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta - na osiedlu Bielawy, przy ul. Chodkiewicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

689 000 zł48 m² 14 238,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam Zachęcam do zakupu bardzo funkcjonalnego mieszkania M3 o powierzchni 48,39 m2 zlokalizowanego w apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Chodkiewicza 64. Apartament jest zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe/ ok. 38 M2 / na 2 piętrze - teren zamknięty w Bydgoszczy - dzielnica: bielawy, ulica Chodkiewicza. Mieszkanie składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij