dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Bielawy

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Bydgoszczy na osiedlu Bielawy. Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 318 m , idealna dla osób poszukujących miejsca do wypoczynku, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

689 000 zł77 m² 8 973,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,78 m , położone na 1 piętrze w dwu-rodzinnym budynku na spokojnym osiedlu Bielawy. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

79 000 zł16 m² 5 031,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! garaż W rewelacyjnej I bardzo poszukiwanej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany położony na osiedlu Bielawy ul. Powstańców Wielkopolskich 11-13a. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Bielawy,Bydgoszcz

689 500 zł77 m² 8 977,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Połowa domu z ogrodem i garażem | Bezczynszowe | Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielawy,Bydgoszcz

365 000 zł44 m² 8 340,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bielawy, ul. Powstańców śląskich Prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

385 000 zł48 m² 8 004,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem - do remontu -idealna lokalizacja duży potencjał aranżacyjny. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

521 418 zł40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 042 368 zł85 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

705 994 zł60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

288 000 zł30 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka z balkonem | Bielawy | 1 piętro | cegła | blisko ukw Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29,5 m (wraz z piwnicą) , położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

720 664 zł61 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

932 305 zł81 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku przy ul. Kozietulskiego 3a. Budynek mieści jedynie 4 lokale, co zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 2 pokoje na Skrzetusku! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z lat 70, położone w dogodnej lokalizacji. Wnętrze to salon o wschodniej ekspozycji, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

512 128 zł40 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

585 000 zł36 m² 16 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sułkowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

599 000 zł65 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Oferta skierowana do poszukujących mieszkania gotowego do wprowadzenia, wykończonego w nowoczesnym stylu wysokiej jakości materiałami. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

580 000 zł66 m² 8 786,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Bielawy, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 66,01 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

585 000 zł52 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę nowoczesnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Nowe budownictwo, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

230 000 zł24 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - wyjątkowy apartament loftowy w odrestaurowanej kamienicy Idealny jako inwestycja Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny apartament loftowy położony w pięknie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Skrzetusko,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 233,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w wieżowcu w na osiedlu Skrzetusko, ul. Wyszyńskiego. Istnieję możliwość przerobienia mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

39 000 zł19 m² 2 092,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz bezpiecznego schowka na drogocenny sprzęt, a może potrzebujesz prywatnego kąta do pracy, na który w mieszkaniu brakuje miejsca? Przy ul. Chodkiewicza 89 czeka lokal, który dopasuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

486 000 zł27 m² 17 973,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ul. Poniatowskiego - idealna dla studentów umk i ukw. Mieszkanie jest kompaktowe, ale bardzo dobrze rozplanowane przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny i jasny apartament na wynajem 64 m - osiedle Bielawy. Układ mieszkania: przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym. Wyposażony w 2 wygodne sofy, stolik kawowy, szafkę rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

489 999 zł63 m² 7 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63,5 m | Skrzetusko / Bartodzieje | Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chopina

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł25 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- house Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem w odnowionej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina na bydgoskich Bielawach. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowa do zamieszkania perełka! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy w sobie wszystko, co najtrudniej znaleźć w centrum miasta: ciszę, piękny widok, przestrzeń, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 66 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko szpitala Jurasza. Przestronny, wysoki na prawie 3 metry apartament z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

4 800 000 zł700 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m położona w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy. Budynek wyróżnia się znakomitym układem mieszkań oraz dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

358 000 zł44 m² 8 211,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończony i w pełni wyposażony trzy-pokojowy apartament (70m2) położony na osiedlu City Park przy ul. Chodkiewicza w Bydgoszczy. Oferta skierowana do wymagającego klienta. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

854 000 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowy trzypokojowy apartament (60,57m 2 ) na piątym piętrze z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu Paryskim w Bydgoszczy wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

358 000 zł44 m² 8 211,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalny lokal o powierzchni 43,6 m 2 znajdujący się w świetnej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Bielawy,Bydgoszcz

40 zł/m²136 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 136 m , zlokalizowany przy jednej z najczęściej uczęszczanych ulic w Bydgoszczy! Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurasza

Bielawy,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 278,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż mieszkania 2-pokojowego, 48,5 m , I piętro, blisko Centrum przy ul. Jurasza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni.