dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Bielawy

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

590 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego na 2 piętrze budynku stanowiącego inwestycję oddaną do użytku w 2022 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

289 900 zł38 m² 7 636,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta - na osiedlu Bielawy, przy ul. Chodkiewicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fordońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

3 000 zł65 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 65 m , zlokalizowanego na 7. piętrze, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

179 900 zł62 m² 2 901,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa inwestycja w topowej lokalizacji ul. Leona Wyczółkowskiego. Na sprzedaż oferujemy lokal w jednej z najbardziej pożądanych i trudno dostępnych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

698 000 zł94 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowoczesny lokal z potencjałem daje Ci 93,94 m sukcesu i pełnej swobody kreacji Przestronny, jasny i zaprojektowany z myślą o komforcie przedsiębiorcy. Świetna ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

249 000 zł36 m² 7 012,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35,51 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy ul. Powst. Śląskich. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 55 m z garażem na osiedlu zamkniętym Oferuję przestronne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

54,99 zł/m²31 m² 1 731 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Bliskość atrakcyjnych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 391 000 zł220 m² 6 322,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

629 000 zł36 m² 17 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

215 000 zł20 m² 10 617,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości poleca: w pełni wyposażoną mini kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Bielawy! Znakomita lokalizacja. Niedaleko: -Uniwersytet Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

4 800 000 zł700 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m położona w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy. Budynek wyróżnia się znakomitym układem mieszkań oraz dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

689 000 zł48 m² 14 238,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam Zachęcam do zakupu bardzo funkcjonalnego mieszkania M3 o powierzchni 48,39 m2 zlokalizowanego w apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Chodkiewicza 64. Apartament jest zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

934 588 zł75 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Bielawy,Bydgoszcz

479 000 zł50 m² 9 503,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Osiedle Leśne - 3 pokoje, kuchnia, loggia, balkon, parking | 50,43 m | 1. piętro Na sprzedaż atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

486 000 zł27 m² 17 973,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

352 921 zł25 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

729 388 zł60 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie na Bielawach o powierzchni 48m składające się z dwóch pokoi, łazienki z wc, kuchni i przedpokoju.Usytuowane na drugim piętrze z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

499 000 zł63 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63,5 m | Bydgoszcz - Skrzetusko / Bartodzieje Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

470 000 zł52 m² 8 969,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji albo szukasz pewnej inwestycji? Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Cichej - doskonałą zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe/ ok. 38 M2 / na 2 piętrze - teren zamknięty w Bydgoszczy - dzielnica: bielawy, ulica Chodkiewicza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

698 000 zł61 m² 11 442,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler serdecznie poleca : Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,9 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2015 roku przy ul. Jagiellońskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

742 990 zł65 m² 11 499,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami w budynku z windą - Bielawy Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Bielawy,Bydgoszcz

689 000 zł53 m² 13 111,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na pierwszym piętrze z dwoma balkonami i pięknym widokiem na rzekę Brdę położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje na spokojnych Bielawach! Mieszkanie na parterze w bloku z 1976, położone w ustronnym miejscu na bydgoskich Bielawach. Wnętrze to salon z aneksem kuchennym, 2 x sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

339 000 zł28 m² 12 034,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu kawalerki na Osiedlu Paryskim. Wyjątkowa okazja! Niewielka kawalerka o powierzchni 28,17m2 to doskonała inwestycja. W ostatnich latach mieszkanie było wykorzystywane jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Bielawy,Bydgoszcz

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Market zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55 m , położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 35 m , położona na czwartym piętrze na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

235 000 zł20 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem luksusowe mieszkanie 2-pokojowe 47m2 na Bielawach. Mieszkanie położone na ul. Chodkiewicza 19 w iq. Komunikacja tramwajowa oraz autobusowa. Czynsz dla właściciela 3.000 zł Do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 390 000 zł221 m² 6 289,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

405 000 zł37 m² 10 872,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe (37,25m2) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

229 000 zł24 m² 9 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Central Campus - ostatni lokal inwestycyjny w prywatnym akademiku w Bydgoszczy! Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 24 m w prestiżowej inwestycji Central Campus, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

344 000 zł37 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po remoncie rezerwacja Bielawy, bydgoszcz | 37 m | parter | idealne pod inwestycję Lokalizacja: bielawy - Bydgoszcz Powierzchnia: 37 m Liczba pokoi: 3 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fordońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 999 zł74 m² 40,36 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 15 maja, możesz wynająć mieszkanie od 1 czerwca. Na wynajem Apartament z windą z 2022 roku położony na 1 piętrze w nowszym budynku apartamentowca w Bydgoszczy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Bielawy,Bydgoszcz

475 500 zł50 m² 9 427,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Osiedle Leśne - 3 pokoje, kuchnia, loggia, balkon, parking | 50,43 m | 1. piętro Na sprzedaż atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,43 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Bydgoszcz, skrzetusko ul. Pestalozziego | 51 m , balkon, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie o powierzchni 51 m na 2. piętrze. Mieszkanie jest gotowe do.