dowolna

Garaże Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu garaży

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

41 500 zł12 m² 3 608,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce W hali garażowej! lokalizacja - Miejsce w hali garażowej znajduje się na Osiedlu Bocianowo w budynku, który został zaadoptowany przez firmę Nordic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

3 800 zł250 m² 15,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna nieruchomość na Szwederowie do wynajęcia. Dom z częścią mieszkalną na górze oraz użytkową na dole, a także garaż / hala na terenie posiadłości i duży parking. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

890 000 zł365 m² 2 438,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej (1958m2) zabudowanej budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym. Oferta obejmuje również przyległy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Kuczmy

Czyżkówko,Bydgoszcz

160 zł14 m² 11,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Murowany garaż na parterze apartamentowca czyżkówko, ulica rajmunda kuczmy Oferujemy Państwu na wynajem lokal niemieszkalny - garaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

39 000 zł17 m² 2 349,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:648 m²

Murowany Garaż na bydgoskich Bartodziejach Murowany garaż na odrębnej księdze wieczystej, podłączony prąd. Powierzchnia garażu 16,6mkw. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bełzy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

58 000 zł29 m² 1 995,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż dwustanowiskowy zlokalizowany w bloku z 2017 roku przy ul. Bełzy w Bydgoszczy. Powierzchnia to prawie 30 m2, zmieści 2 auta "jedno za drugim". Garaż ze swobodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 000 zł347 m² 17,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Obiekt do wynajęcia w Parku Przemysłowym. Hala 206 m2 produkcyjno- magazynowa, murowana. Wysokość 4,15 m, brama wjazdowa 3m X 3m. Suwnica pomostowa udźwig 500 kg. Posadzka niepylna. Wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł346 m² 2 572,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Obiekt w Parku Przemysłowym. Składa się z : -hala 206 m2 produkcyjno- magazynowa, murowana. Wysokość 4,15 m, brama wjazdowa 3m X 3m. Suwnica pomostowa udźwig 500 kg. Posadzka niepylna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parterowy dom na Czyżkówku: bardzo duży, jasny salon ok 40 m2, pomieszczenie (pokój) 18 m2, duży hol i toaleta wraz z prysznicem. duże przyziemie z toaletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

38 000 zł18 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia murowanego garażu o powierzchni 18m2 usytuowanego w środkowej części szeregu w Centrum Bydgoszczy. Garaż zaopatrzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

280 zł13 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem - miejsce postojowe - osiedle paryskie Masz problem z parkowaniem samochodu na Osiedlu Paryskim. Męczy cię wsiadanie do nagrzanego auta, a zimą skrobanie szyb. Chcesz ochronić swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Wyżyny B4,Bydgoszcz

31 500 zł20 m² 1 575 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Murowany garaż Z kanałem na wyłączność W naszym biurze. Masz problem z parkowaniem samochodu na osiedlu Wyżyny B4. Męczy cię wsiadanie do nagrzanego auta, a zimą skrobanie szyb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

105 000 zł56 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nietypowy garaż w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż posiadamy garaż o łącznej powierzchni 56 m2 , który mieści się przy ul. Kijowskiej. Obiekt pomieści 3 samochody! :kontakt do agenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

23 000 zł16 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na Bartodziejach! Zapraszam do kupna garażu o powierzchni 16m2 w okolicy Morskiej a Kijowskiej. Garaż blaszany z jedną ścianą murowaną, drzwi podnoszone do góry. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

3 800 000 zł1 730 m² 2 196,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży teren inwestycyjny w rozwojowym punkcie miasta, na osiedlu Czyżkówko. W zwarty zespół budynków (połączenia wewnętrzne, fundamenty betonowe wszystkich budynków na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Kamienica w centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic miasta. Budynek po gruntownym remoncie.Parter stanowy lokal użytkowy, obecnie wynajmowany. Powierzchnia sprzedaży 50 m2, dodatkowo 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

19 900 zł16 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest garaż w budynku z 2014r na ul Biedronkowej osiedle Osowa Góra Garaż z osobnym wjazdem, jednostanowiskowy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 600 000 zł600 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa nieruchomość w okolicy Starego Rynku po kapitalnym remoncie i modernizacji. Parter: sklep z dużą witryną i szybami antywłamaniowymi oraz zaplecze o pow. 70m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 999 000 zł450 m² 6 664,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica na starówce W bydgoszczy Do sprzedaży kamienica na bydgoskiej Starówce. Budynek 4-kondygnacyjny o pow. użytkowej ok 400m2. Parter stanowi lokal handlowy wynajmowany z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mińska

Bocianowo,Bydgoszcz

850 000 zł494 m² 1 721 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania budynek komercyjny hala o powierzchni użytkowej 339,03 m2 wraz z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 155,29 m2 położone w Bydgoszczy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

18 000 zł18 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż garaż murowany W zabudowie szeregowej! lokalizacja U zbiegu ulic magnuszewska- boh. Krogujewca! osiedle wyżyny! niskie koszty utrzymania! Oferujemy Państwu garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

17 000 zł20 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni ok.20m2 w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy. Garaż znajduje się na gruncie dzierżawionym opłaty miesięczne 80zł. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

30 000 zł14 m² 2 080,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność i klucze w biurze, prezentacja pod nr Zapraszam do zakupu garażu murowanego położonego w Bydgoszczy przy ul. Jaskółczej 42 Szerokość 2,66m2 Długość 5,07m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

36 000 zł14 m² 2 482,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży garaż murowany położony na Błoniu w okolicach ulicy Korczaka. Garaż z księgą wieczystą, bramna wjazdowa otwierana ręcznie, podłączony prąd, polecam i zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

41 000 zł27 m² 1 518,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Już dziś przestań martwić się o bezpieczeństwo Twojego auta. Biała Posesja poleca nowoczesny, zadbany garaż, o powierzchni 27 m2 na bydgoskich Bielawach. Obiekt umiejscowiony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Laboratoryjna

Kapuściska,Bydgoszcz

25 000 zł16 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż w kompleksie kilkunastu garaży w pobliżu ulicy Baczyńskiego. Brama drewniana otwierana ręcznie, garaż z kanałem, prąd (siła). Zapraszam na prezentację. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł14 m² 137,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia garaż murowany położony na Błoniu w okolicach ulicy Korczaka. Garaż z księgą wieczystą, bramna wjazdowa otwierana ręcznie, podłączony prąd, polecam i zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

40 000 zł20 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Podziemny garaz z podnoszona brama, rok budowy 2004, wjazd na posesje przez dwie bramy otwierane pilotem. Sila i prad doprowadzona.