dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł106,28 m² 9 399,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, starannie utrzymanego mieszkania, które zachwyca przestrzenią i funkcjonalnym układem. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,40 m² 11 201,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

~ oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze ~ Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 62,4m , zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Górzyskowo, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł80 m² 9 873,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją | 80 m | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,50 m² 11 239,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwu pokojowe (35,5m2) na trzecim piętrze w niskim bloku na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie przechodzi obecnie remont, dzięki czemu przyszły właściciel otrzyma odświeżoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Podniebne Tarasy. Budynek oddany w 2025 roku, mieszkanie wykończone i wyposażone kilka dni temu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54,43 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego mieszkania 3 pokojowego, położonego w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Górzyskowo 82,16m2 3 piętro Bardzo ładne, przestronne i zadbane mieszkanie położone na osiedlu Górzyskowo na zamkniętym terenie. Mieszkanie składa się: -kuchnia z salonem 39m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M4/68m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł52,02 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Czy szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji, dużej ilości miejsc parkingowych i funkcjonalnym układzie z możliwością stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł73,91 m² 21 647,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł76,81 m² 19 255,31 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, nowe mieszkanie 3-pokojowe - Perłowa Dolina, bydgoszcz Powierzchnia 73,93 m Lokalizacja Perłowa Dolina, bydgoszcz Piętro piąte (winda) Trzy pokoje. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78m , zlokalizowane na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od maja lub czerwca. Funkcjonalny układ: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł74 m² 9 391,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z 2013 budynku z 2012 roku (bez windy), na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Górzyskowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł93 m² 6 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dom z ogrodem na Górzyskowie wydzielone 2 lokale mieszkalne, po remoncie, taras, pomieszczenie gospodarcze, altana, ogród Na sprzedaż dom na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem Górzyskowo, bydgoszcz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z pełnym wyposażeniem i świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65,44 m² 9 000,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta? To miejsce ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł110 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie (ok. 110m2) na pierwszym piętrze przy ul. Strzeleckiej(górzyskowo) w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79 m² 10 620,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł83,92 m² 10 712,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Luksusowy apartament na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Fałata (górzyskowo) Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie (M4) o powierzchni 83,92 m , położone na wysokim parterze w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   nowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na szwederowie przy ul.SEMINARYJNEJ W KTÓRYM JESZCZE NIKT NIE.

Szczegóły ogłoszenia

748 990 zł82,16 m² 9 116,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 40m2 - 2 sypialni 10,86/13,75 m2 - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 z balkonem, w doskonałej lokalizacji przy ul. Potockiego 1 (1 piętro bez windy) Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka położona na I piętrze bloku na Osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie słoneczne z balkonem, składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie Górzyskowo, 82 m2, balkon, 3 pokoje, 749 900 zł Funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2000 roku , położone na 3 piętrze. Powierzchnia całkowita: 82,16 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

*** Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości 4 kąty nieruchomości *** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł587 m² 1 361,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną do czterech kondygnacji. Gratka dla dewelopera na kameralny blok. Oferta tylko w Naszym Biurze! Na przedmiotowa działkę obowiązuje mpzp z oznaczeniem terenu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,23 m² 7 291,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żwirki i Wigury 22, bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na III piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²42 m² 2 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 42m2 na Górzyskowie. Przestronny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 42 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Górzyskowo. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 lipca. Prezentujemy na wynajem eleganckie mieszkanie przy ul. Kossaka 54. Apartament trzypokojowy 62 m2, zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,50 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 na ul. Gersona, oferta wprost dla Ciebie stworzona Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł105 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł145,25 m² 8 950,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przepiękny i funkcjonalny lokal mieszkalny jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej na obrzeżach bydgoskiego Górzyskowa czeka na właściciela! Nie zwlekaj - dostępny już tylko jeden lewy.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poszukujesz przestronnego domu w mieście z indywidualnie zaprojektowanym ogrodem, w którym znajdziesz miejsce na relaks po pracy ? Cenisz sobie lokalizację w której masz wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł113,60 m² 12 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Czy szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Pragniesz ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dojazdu co centrum Bydgoszczy? Jeśli tak, zadzwoń   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 629 zł53,69 m² 12 975,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł74 m² 2 689,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Całoroczna działka rod 700 m z domkiem 74 m - 2 pokoje, piwnica, taras - Bydgoszcz Górzyskowo opis oferty Na sprzedaż zagospodarowana działka rod o powierzchni 700 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 31 m | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł86 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pokojowe, 86m2 - bydgoszcz, górzyskowo Na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszcz - na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w bloku z 2000 roku, w atrakcyjnej lokalizacji - bydgoskie Górzyskowo. Mieszkanie charakteryzuje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij