dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Czyżkówko

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! dom 184M2 na czyżkówku! atuty: - duża działka 819m2! - Dom o powierzchni 184m2! - 2 Sypialnie z garderobami! - 5 pokoi - 3 łazienki - Klimatyzacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 436 zł59,64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59,20 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na bydgoskim osiedlu Czyżkówko przy ul Koronowskiej w nowopowstałym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

664 105 zł60,10 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem 50m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,15 m² 13 432,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,15 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Nowe Flisy. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy na wynajem urokliwy dom wolnostojący, idealny dla rodziny ceniącej komfort i spokój. Położony na prestiżowym bydgoskim Czyżkówku, ten jednorodzinny dom stanowi harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 177 m² 500,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.177 m2, położona w Bydgoszczy-Czyżkówko (ul. Łubinowa), na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 232 zł47,92 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 642 zł70,06 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Budynek G IV-Kwartał 2027r. Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek piętrowy około 45 m2 docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne, po remoncie dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym zewnętrznym, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskim Czyżkówku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

662 760 zł63,12 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Czyżkówku To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 990 000 zł584 m² 3 407,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko, ul. Wiejska Na sprzedaż duży dom mieszkalny znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostanie zwolnione 1 czerwca 2026 roku - możliwość oględzin od 1 maja 2026 roku. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie. Blok z 2025 roku, super lokalizacja - Flisacka 19f, osiedle Nowe Flisy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 153 zł36,23 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 560 zł37,60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60m2 z przynależnym ogródkiem w nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 50m2 w biurowcu na Czyżkówku. Winda- jest Lokal znajduje się na 2 piętrze. Dostępne również różne metraże na 2,3, 4 piętrze 36zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na bydgoskim Czyżkówku. Atrakcyjne, świeżo wykończone trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49 m² 10 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na bydgoskim Czyżkówku w bloku z 2014 roku. W skład nieruchomości wchodzą : - duży salon a aneksem kuchennym - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,30 m² 8 318,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy - 55,30 m - Czyżówko, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 55,30 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 233 zł44,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,30 m² 8 318,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy na sprzedaż - Czyżkówko Przedstawiamy funkcjonalny lokal o powierzchni 55,30 m , położony na parterze budynku mieszkalnego na osiedlu Czyżkówko. Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67 m² 9 388,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz mieszkania z 3 sypialniami plus salon z aneksem - zadzwoń! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na Czyżkówku Bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,03 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

8,55 zł/m²58,50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata nr. 1 w Bydgoszczy, ludwikowo o pow. 58,50 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony podatek vat, zgodnie z przepisami obowiązującymi.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²137 m² 7 535 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskim Czyżkówku. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinety - Czyżkówko, bydgoszcz Do wynajęcia świeżo wyremontowane gabinety w nowoczesnym salonie kosmetologicznym na Czyżkówku. Powierzchnia 10m 2. Dodatkowa w salonie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²100 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 600m2 w biurowcu na 1,2 i 3 piętrze od 600 m2. Winda- jest 36 zł netto - 300m2 pomieszczenia biurowe wyremontowane mieszczące 11 pokoi cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na 2 Piętrze, kawalerka, 33 m2, 1 500 zł + opłaty według zużycia Mieszkanie jest jasne okna znajdują się w kierunku południa oraz wschodu. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,10 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej i zielonej części miasta, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 098 zł55,99 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 002 zł57,34 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 869 zł52,31 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 925 zł78,85 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Położona w spokojnej okolicy działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych -czyżkówko - Bydgoszcz, o powierzchni 500m2 z domkiem murowanym 42m2- możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 440 zł34,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34,95 m2 - na osiedlu Czyżkówko / Flisy w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 784 zł37,74 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027