dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Czyżkówko

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Rynek pierwotny

553 169 zł61,47 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 048 zł35,68 m² 10 343,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,68 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 530 zł36,23 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Czy poszukujesz nowego domu w Bydgoszczy, w spokojnej okolicy ? Zapraszam. dom w zabudowie bliźniaczej 120 m2 - w stanie developerskim na Czyżkówku- projekt indywidualny, działka 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł49 m² 10 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w zielonej części Bydgoszcz To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 200 zł59,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal w bardzo dobrej lokalizacji z przeznaczeniem na sklep, usługi lub siedzibę firmy Opis oferty: pow. użytkowa 80 m2 - sala sprzedaży - pomieszczenia socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Osiedle Nowe Flisy mieszkania w zielonej części Bydgoszczy. Budynek H Nowe Flisy to nowoczesna i kameralna inwestycja, powstająca w spokojnej, zielonej dzielnicy Flisy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 440 zł34,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige. Opiekun oferty barbara błaszczyk   Polecam nową kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Elbląskiej na Czyżkówku, która czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 650 zł78,20 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,2 m2 z dużym balkonem 20,92 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja - Duży balkon - Strefowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 412 zł59,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 910 zł50,90 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł2 382 m² 797,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - świetna lokalizacja - Czyżkówko! Zachęcam do zapoznania się z jedną z niewielu takich ofert w Bydgoszczy - 6 działek o łącznej powierzchni 2382 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 960 zł64,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 z dużym ogródkiem 72,8 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

540 870 zł49,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,17 m , położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2014 roku z windą. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinety - Czyżkówko, bydgoszcz Do wynajęcia świeżo wyremontowane gabinety w nowoczesnym salonie kosmetologicznym na Czyżkówku. Powierzchnia 10m 2. Dodatkowa w salonie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49 m² 10 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Czyżkówku To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

30 880 zł1 088 m² 28,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:930 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 800m2 W hali.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   Polecam serdecznie nową kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy przy ul Elbląskiej na Czyżkówku. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku znajdującego się na terenie zamkniętym i monitorowanym , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Piękny, funkcjonalny , wolnostojący dom z garażem 2- stanowiskowym na Czyżkówku w otoczeniu lasów i rzeki. Nowoczesna, zarazem ponadczasowa architektura domu stwarza przyjazne wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu kameralne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Bydgoskim osiedlu Czyżkówko. Lokal znajduje się na II piętrze odnowionej kamienicy i łączy w sobie wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 168 zł61,47 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 196 zł62,04 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 667 zł56,33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027