dowolna

Bliźniaki Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak Piaski 180mkw stan do wprowadzenia, garaż dwu stanowiskowy, działka 400mkw, pełna instalacja alarmowa. Nowa cena niższa O 30 000zł! Nadal podlega negocjacji. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

5 000 zł120 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wyjątkowa oferta domu na wynajem na Miedzyniu! Dom ekskluzywnie wykończony , częściowo umeblowany. Na dole piękny jasny otwarty salon wraz z kuchnia i wyjściem do ogrodu.W salonie kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowy dom na wynajem! Dom jednorodzinny o pow. użytkowej 130m2 w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji na Jachcicach. Dom z niepowtarzalnym charakterem, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak Piaski 180mkw stan do wprowadzenia, garaż dwu stanowiskowy, działka 400mkw, pełna instalacja alarmowa. Dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom typu bliźniak po remoncie. Na parterze przedpokój, pokój dzienny, kuchnia i łazienka. Na piętrze dwie sypialnie i łazienka. Na poddaszu pokój. Podłogi panele , na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

399 000 zł104 m² 3 836,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż rewelacyjny dom na Miedzyniu o powierzchni 104m2 w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem. Wszystkie media, praktyczny projekt oraz dogodna lokalizacja (w pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

410 000 zł217 m² 1 889,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony jest na Osowej Górze. ( lewa strona Osowej Góry). Budynek znajduje się w niedalekiej odległości od kanału bydgoskiego, lasu.Dodatkową zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

510 000 zł143 m² 3 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż dom na Piaskach o powierzchni 143,9 m2, częściowo wykończony, na parterze według projektu znajduje się salon z aneksem kuchennym o pow. 30 m2 (do wykończenia), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

OM bliźniak 6 pokoi, dwa mieszkania + ok. 33m2 na biuro lub gabinet wszędzie są osobne wejścia. Całość ok. 220m2. Można wejść i od razu zamieszkać (całość po generalnym remoncie-nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 000 zł70 m² 3 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak o powierzchni 70m2 na działce 370m2. Dom został wybudowany z czerwonej cegły, istniej możliwość rozbudowy kubatury budynku w górę, oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilcza

Jary,Bydgoszcz

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji. Jary ul. Wilcza 8, spokojne położenie, dom dwurodzinny, piętrowy z płaskim dachem, zbudowany w latach trzydziestych ub. wieku, na działce ok. 600 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koszarowa

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł85 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkanie znajduje się na Błoniu, w okolicach ul: koszarowej. Po remoncie, gotowe do wprowadzenia, składające się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Usytuowane jest na parterze domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

399 000 zł104 m² 3 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

360 000 zł135 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Okazja! wyjątkowa oferta! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow użytkowej 90m2. Dom podpiwniczony, powierzchnia działki 337m2. Remont kapitalny domu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

587 000 zł187 m² 3 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Uwaga na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie - dom z 2005 roku położony w pięknej lokalizacji we Fordonie w otoczeniu lasu cichej spokojnej okolica. Dom jest w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tuńczykowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

480 000 zł219 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Cena sprzedaży: 480,000 pln Cena sprzedaży za m : 2,191.78 PLN Lokalizacja: Bydgoszcz/Osowa Góra Ulica: Tuńczykowa Liczba pokoi: 5 Powierzchnia domu: 219.0 m Powierzchnia mieszkalna: 160.0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

420 000 zł217 m² 1 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

649 000 zł213 m² 3 046 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:614 m²

Nowy dom wystawiono na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy a jednocześnie z dobrym i szybkim dojazdem do Centrum miasta. Budynek typu bliźniak o nietypowej ciekawej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

690 000 zł210 m² 3 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy, indywidualny projekt. Dom w trakcie budowy (oddanie luty 2011r.). Cztery kondygnacje. Powierzchnia mieszkalna (trzy kondygnacje) 170m2. Parter - salon z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 500 zł300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej lokalizacji na Osowej Górze. Parter obejmuje duży pokój, kuchnię umeblowaną i wyposażoną w kuchenkę gazową i lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

490 000 zł220 m² 2 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak o powierzchni 220m2, na działce 420m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji, na parterze znajduje się bardzo duży salon o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

365 000 zł220 m² 1 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa niższa cena! super oferta! Przestrzenny bliżniak w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu to 220m 2, , użytkowa 145m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł220 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny bliżniak o pow. mieszkalnej 90 m 2 plus 60 m 2 piwnicy i 25 m 2 garaż.,Ładnie utrzymany ,po wymianie instalacji grzewczej na miedzianą .Na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

430 000 zł135 m² 3 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow użytkowej 90m2. Dom podpiwniczony, powierzchnia działki 337m2. Remont kapitalny domu został przeprowadzony w 2004r, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

599 000 zł187 m² 3 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

475 000 zł250 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Czyżkówku Stan deweloperski Działka o wymiarach 20 x 12,5 Powierzchnia działki 250m2, powierzchnia domu 160m2. Dom ocieplony, przyłącze wody i prądu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jary

Jary,Bydgoszcz

690 000 zł237 m² 2 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom na Jarach , szereg skrajny z dodatkową działką z dwoma wjazdami. Na parterze duży salon 40m2 z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia i wc. Na pietrze 3 sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

410 000 zł160 m² 2 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak na Miedzyniu w dobrej, pożądanej lokalizacji. Budynek wybudowany z cegły, częściowo podpiwniczony, garaż z kanałem w podpiwniczeniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

405 000 zł220 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przestrzenny bliżniak w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu to 220m 2, , użytkowa 145m 2. Działka w kształcie prostkąta ma 340m 2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

539 000 zł143 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koszarowa

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł85 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 500 zł110 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajmu najlepiej dla pracowników firmy, może mieszkać max 10 osób. Są 3 umeblowane pokoje (łóżka, szafy), kuchnia- umeblowana i wyposażona, łazienka z kabiną i wc. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

610 000 zł187 m² 3 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom bliżniak 4-pokojowy po remoncie, pokoje przechodnie, położony w na Błoniu. Kuchnia umeblowana, pokoje puste /mogą być umeblowane za dodatkową opłatą/, garaż, piwnica i 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej powierzchni 200m kw umiejscowiony na działce o powierzchni 340 m kw. Droga prowadząca do nieruchomości jest wyłożona asfaltem. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

520 000 zł150 m² 3 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Polecam! Nietuzinkowa oferta! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na Bielawach. Dom zbudowany w latach 80-tych z suporeksu, 10 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Oferta wyłącznie w Metro Nieruchomości. Dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, podpiwniczony na działce 596m2, z garażem w bryle budynku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:596 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

509 000 zł190 m² 2 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:316 m²

Oferta atrakcyjna cenowo. Dom w zabudowie bliźniaczej ładnie położony w okolicy domów jednorodzinnych i lasu. Nowy budynek z 2009 roku do małego wykończenia (tynk, ogrodzenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom parterowy, o pow.użytkowej 100m2 (2 pokoje, o pow. około 18 m2, 2 pokoje, o pow. 10 m2, 1 pokój, o pow. 15 m 2, kuchnia, o pow. 10 m2). Na podłodze kafle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij